הרב ד"ר יואל בן נון
הרב ד"ר יואל בן נון צילום: חזקי ברוך

כתבתי כאן, בטור הקבוע שלי, שכתבי האישום בתיקי 2000 ו-4000 הם כישלון חמור של הפרקליטות, כי עדי מדינה הם עצמם עדי שוחד! כל עדותם הרי נועדה רק כדי להציל את עצמם מתביעה נגדם – והנה כולנו צופים בהשפלה הזאת בעדותו של שלמה פילבר.

אם יש טיפת יושר בפרקליטות, בפרט עם היועצת החדשה, תעצרו עכשיו, ותחסכו לכם ולנו את המשך הבושה, וגם הרבה כסף – בדלית ברירה גם תסכימו לוועדת חקירה.

כל זה לא קשור כלל לדעתי, שגם אותה כבר הבעתי כאן, שבנימין נתניהו כבר סיים את שליחותו ההיסטורית, וחבל מאד שהוא מתאמץ לא להבין זאת – חבל קודם כל לו עצמו ולמשפחתו – אם יסתיים המשפט המביש, אולי תהיה לנתניהו שוב הזדמנות לפרוש בכבוד, בלי לגרור את מדינת ישראל לביצת השנאה ולבחירות נוספות.

לא נעים לומר 'אמרתי לכם', אבל לפעמים אין ברירה –

כתבתי כאן, בטור הקבוע, שדווקא חה"כ אורית סטרוק וחבריה יכולים לגאול אותנו מחרפת רע"מ ומועצת חכמי ה'שורא', שהגיעו לשיא חדש של ביזיון לממשלת ישראל, למדינת ישראל ולעם ישראל –

אם אורית סטרוק הייתה מנהלת מו"מ על תמיכה בממשלה תמורת החוק לביטול 'פינוקי' המחבלים, שהוא צודק ונכון – גם אם הוא יקשה על שירות בתי הסוהר לנהל את כלאי הרוצחים – ייתכן מאד, שהחוק היה עובר בכנסת, כמו גם דרישה חד משמעית משר הביטחון בני גנץ להפסיק לבלום כל בנייה ביהודה ובשומרון, ולהפסיק לעודד הפרות חוק פלסטיניות בשטחי C.

הצה"ד יכולה בבת אחת להחזיר את רע"מ למקומה הטבעי, ולעצור את לשון המאזניים שלה מלשים את כולנו לצחוק וללעג

אבל במקום זה, הצה"ד ורבניה הידועים, משתפת פעולה עם המשותפת כדי להפיל ממשלה בישראל, מחזקת את כוחה של רע"מ כלשון מאזניים במקום למחוק אותו, ומעמיקה מאד את שנאת החינם שבתוכנו; וכל זה רק לטובת האינטרס האישי המוטעה של בנימין נתניהו כפי שהוא רואה אותו.

היי ציונים דתיים, תשתחררו כבר מהשנאה שבתוכנו, ותחזירו את מדינת ישראל לדרך שפויה של ממשלה עם רוב יהודי במדינה היהודית – אם תתעלמו מכמה שורקי בוז מקצוענים, ציבור הבוחרים הדתי-ציוני ברובו יצדיע לכם – זה הרגע!