כלב מי שמנגן 2
כלב מי שמנגן 2 צילום: יחצ פילם האוס

בודי, (שהוא כלב שמירה) הינו כלב אופטימי ניצחי. כלב שרוצה לחלוק את המוזיקה שלו עם העולם. הוא צריך להחליט האם הוא רוצה ליצור רוק'נ'רול מקורי ובועט או להתפשר על היושרה שלו ולקבל את עולם הזוהר אשר מתלווה לסטטוס של סלב. בודי חייב להגיע להחלטה.

אבל לא נקדים את המאוחר.

הכל מתחיל כשכלב השמירה הזה שאמור להמשיך את דרכו של אביו בשמירת כפר הכבשים, חושש שאין לו את התשוקה הנדרשת לקחת את תפקידו של אביו, קמפה.

כאשר רדיו נופל מהשמיים, ומתוכו בוקע שיר של אגדת הרוק, סקרנותו גוברת. בודי מחליט לעזוב את ביתו כדי לרדוף אחרי חלומו בעיר הגדולה. לינוקס, מנהיג חבורת הזאבים, רודף אותו מתוך האמונה שהוא כרטיס הכניסה שלו לכפר הכבשים. עכשיו בודי צריך למצוא דרך להציל את המשפחה שלו וחבריו מבלי לוותר על החלום שלו.

לצידו של בודי לאנג/ לינקס, מפיק מוזיקה מגניב והמנכ"ל של חברת התקליטים, אשר רוצה נואשות להחתים את בודי על חוזה הקלטות.

מתחת לחזות מלאת הסטייל שלו מסתתר זאב בעור כבש – מילולית. לאנג הוא לינקס הבוס של להקת הזאבים מהסרט הראשון, בתחפושת! המפגש שלו עם האנרגיה המוזיקלית של בודי, העירה בו רצונות נשכחים ועכשיו הוא מוצא דרך לגנוב לבודי את האנרגיה המוזיקלית שלו ולהשתמש בה על מנת להשתלט על תעשיית המוזיקה.

ואי אפשר בלי קמפה אביו של בודי שמתייחס לחובותיו כשומר הכפר באופן רציני מאד, אך כתוצאה מנטרול איום הזאבים, קמפה לוקח על עצמו את תפקיד אביו של כוכב הרוק'נ'רול באופן מלא. המוזיקה של בודי מעוררת בו התלהבות גדולה, אך כאשר הכפר בסכנה, קמפה מזנק לפעולה כיד להציל את צאן מרעיתו.

מקור הסיפור

הדמויות בסדרת הסרטים כלב מי שמנגן מבוססות על רומן גרפי אשר נכתב על ידי אייקון רוק סיני, זאנג זון, אשר שאב השראה מסיפור חייו. הוא יועד לקריירה בינלאומית בעסקים עד ליום בו שמע את ברוס ספרינגסטיין ברדיו. המפגש הזה הצית את התשוקה של זון למוזיקה וחייו שינו מסלול כדי שיוכל לשתף את אהבתו לרוק'נ'רול עם העולם. הוא נסע לבייג'ינג, שם הוא חי מהיד לפה כנגן רחוב, ישן אצל חברים על הריצפה כדי לחסוך. לאט לאט הוא בנה לעצמו קריירה עד לפסגה של תעשיית המוזיקה הסינית.

צוות הדיבוב לעברית כולל את השחקנים: ברק ברויטמן, יובל בינדר, אליעזר וייס, הדר שחף, גדי לוי, יובל קלו, גולן שבירו, שרית סרי, קובי ליקורמן, סער בדישי, מורן סופר. כשיצאנו מסרט אחרי 90 דקות הנכדים אומרים " כמה יפה זה היה וכמה זה מלמד אותנו. זה שווה הכל.