אלישבע
אלישבע קופת העיר

היא הייתה אשת חיל במלוא מובן המילה, אבל אז לאחר תקופת יסורים קשים ומרים היא הסתלקה לבית עולמה • בביתה נותרו ארבע יתומות שמתחננות לעזרה, בוכות את נפשם ומבקשות שנביט לכיוונם>>>>

לסיוע לארבע היתומות לחצו כאן.

טרגדיה של ממש התרחשה לפני כשבועיים בעיר בני ברק, טרגדיה שעד עכשיו מכה קשות בקרב בני המשפחה שמתקשים להתאושש, שמתקשים לעכל את האסון הנורא. היא הייתה אשת חיל במלוא מובן המילה, כזו שהקדישה את כל חייה בכדי שבעלה יוכל לשבת וללמוד, בכדי שילדיה יוכלו להתחנך בדרך ישראל סבא.

נועם הליכותיה היו לשם דבר, היא הייתה מורה צדקנית אשר הנחילה יראת שמים טהורה בקרב מאות תלמידיה שעברו תחתיה, שמה הטוב יצא לתהילה אך למרבה הצער חייה נגדעו באחת.

היה זה בעוד בוקר סתמי כאשר היא הבינה שהיא סובלת ממחלה קשה ונוראה, ממחלה איומה שלא נותנת לה אריכות ימים מופלגת. היא הייתה בשיא כוחותיה, בשנת החמישים ושמונה בלבד, אך היא הבינה שימיה ספורים, היא הבינה שהיא הולכת להשאיר את בעלה אלמן ואת ילדיה יתומים.

יום רדף יום ואז הגיע הרגע הנורא. נשמתה של האישה מרת אלישבע ברלינגר עלתה בסערה השמימה. בני המשפחה עמדו אז בחדרה, החזיקו בידיה חזק חזק שלא תעזוב אותם, אבל הנורא מכל קרה והם צעדו אחר מיטתה שבורים ורצוצים, אבלים ובוכיים.

עד לרגע זה המשפחה טרם התאוששה, כמי שהחזיקה את הבית בצד הכלכלי הם נותרו שבורים ורצוצים, ארבע בנות שהיא טרם הובילה אל החופה נותרו בבית מבכות מרה את לכתה של אמם האהובה והצדקנית. כעת הם נותרו ממש לבד, אין מי שיעזור להם, אין מי שיסייע בעדם.

הבנות היתומות האלה צריכים אותנו, צריכים שנושיט להם יד, צריכים שנבטיח להם שהם יתחתנו אחר כבוד, האבא, האלמן זקוק לנו שנסייע לו בכדי שהוא יוכל להמשיך ללמוד, בכדי שהוא יוכל להגשים את שאיפת חייו. הימים רודפים בזה אחר זה, המשפחה נמצאת כבר על סף קריסה, ולנו פשוט אסור לשתוק, אסור.

הקליקו כאן ועכשיו והצילו את המשפחה השבורה.

אלישבע והיתומות
אלישבע והיתומות קופת העיר