לא בא לדבר על עצמי, אבל זה קרה לי אז אני אספר את הסיפור יום ראשון שעבר אני ואשתי יושבים במרפסת וקולטים מחבל שמטפס על הגדר בתקוע, קראתי לו והוא המשיך לטפס והבנתי שאנחנו באירוע פח"ע דרכתי את הנשק יצאתי מהבית ושם חיסלתי אותו זו בעיניי הצלחה ואני מקטלג אותה כהצלחה.

עשר שעות לאחר מכן אני ואשתי קמים מהמיטה שותים קפה ובהומור שחור צילמנו את עצמנו ורשמנו מחכים למחבל הבא עם קריצה, בעיניי זה ניצחון, אחרי ההצלחה הגיע ניצחון.

מה שזה עשה מה שקרה לאחר התמונה והדהים אותנו זה השמחה העצומה ואהבה שקיבלנו באופן ללא פרופורציה, זה הביא לנקודה שהעם צמא לניצחון זה לקח אותי למלחמת העולם השנייה שהרוסים ספגו מכות איומות וידעו לייצר נצחון.

כוחות הביטחון עושים הצלחות נפלאות אבל אנחנו צריכים לספר לעם סיפור של ניצחון, שאלתי את עצמי לאחר מכן, איך אותו בחור בוחר לבוא ורצוח אותי מה המוטיבציה שלו, הרי אם יושיטו יד הם ישפרו את החיים שלהם. הפלסטינים מספרים לעצמם סיפור שעוד פיגוע אחד והניצחון שלהם מעבר לפינה. הם רואים אותנו כזמניים כמו האנגלים והעותמנים והצבלנים, הם אומרים אנחנו נחכה 2000 שנה הם לא יהיו פה.

אני לא אסטרטג וביטחוניסט אבל אני כן יודע שהדרך שאנו יכולים להוריד אותם מהסיפור המדומיין היא לומר שאנחנו לא מתביישים מהניצחון ואנחנו מושיטים יד למי שרוצה לעשות שלום אבל מצד שני נכה את מי שירצה להכות אותנו"

בשעה זו כאמור מושקת ביוזמת "פרויקט הניצחון הישראלי" השדולה לחיזוק תודעת הניצחון הישראלי. בראש השדולה יעמדו ח"כ צבי האוזר (תקווה חדשה), ח"כ יובל שטייניץ (הליכוד), ח"כ יבגני סובה (ישראל ביתנו).

אירוע ההשקה מתקיים כעת באולם ירושלים בכנסת, בהשתתפות שרים, חברי כנסת, חברי קונגרס ארה"ב, מנכ"ל פורום המזרח התיכון המוביל את פרויקט הניצחון הישראלי גרג רומן