עסקים
עסקיםשאטרסטוק

"הסיפור שלי התחיל לפני מספר חודשים, כאשר ניסינו לפתוח אפיק פרנסה מניב וריווחי ממנו נוכל לחיות בכבוד. לצורך כך שכרנו מקום מרווח, השקענו את המירב והמיטב על מנת להבטיח לעצמנו שהכל עשינו כדי להצליח, שפצנו את המקום, רכשנו ריהוט מתאים וגם השקענו בפרסום ומיתוג ברמה גבוהה"

חנה ממשיכה את סיפורה "העסק נפתח בטקס חגיגי, אבל חוץ מהיום הראשון בו הזמנו אורחים משלנו למקום, העסק דמם, יום אחרי יום חולפים והלקוחות אינם פוקדים את המקום. האמת שהמצב היה מייאש. היה נראה כי מלבד העובדה שהעסק לא מניב רווחים הדרך לנזקים הולכת וקריבה, לווינו כספים רבים כדי לקדם את העסק ולא התחיל לזוז כלום"

באחד הימים ראתה חנה את הפרסום של של וועד הרבנים : כל יום יתפלל עליה נציג של וועד הרבנים בציונו של ר' שמעון "במחשבה של רגע" היא משתפת, החלטתי שזה בדיוק מדבר אלי - ידעתי שהכסף שאתרום בטוח ילך לעניים הגונים והחלטתי ששווה לעשות את ההשקעה הזו בשביל ההצלחה, נוסף על כך הבטחתי שאם אכן העסקה תצליח אני אתרום את הרווחים של אחד הלקוחות של היום הראשון לוועד הרבנים"

הישועה הגיע אחרי יום אחד בלבד וחנה תרמה סכום יפה של רווח מאותו היום ומאז ההצלחה החלה להאיר לה פנים, "הרגשתי במוחש איך זכות הצדיק מלווה אותי".

סיפורה של חנה, הוא אחד מתוך מקבץ ענק של סיפורים שזורמים לוועד הרבנים .

לפנייה לוועד הרבנים הקליקו>>>

הסיפורים הישועות לא מפסיקים לזרום. אנשים מכל חלקי הארץ ומהעולם בכלל מעלים על הכתב את סיפור האישי שלהם, אם מדובר על הפקדות בזרע קודש או בעניני זיווגים, חינוך ילדים, פרנסה ועוד, אנשים מרימים את תרומתם והשגריר שלהם נשלח לתפילה. כולם בלי יוצא מן הכלל מציינים כי הם מרגישים מלווים בצורה מיוחדת על ידי התנא.

מה זה הערוץ הישיר של וועד הרבנים?

וועד הרבנים שולחים ביום יום במהלך כל ימות השנה נציג מטעמם שמתפלל עבור התורמים כל אחד בענינו. בעת התרומה מצורף השם והבקשה, באופן מידי עוברים השמות לנציגים שנמצאים על ציון הרשב"י והישועה בס"ד מתחילה להתגלגל.

לפנייה לוועד הרבנים הקליקו>>>