מנוע ומצבר
מנוע ומצברצילום: Pixabay

מדובר בסיטואציה נפוצה יחסית שהנה הגיע הרגע שבו צריך להחליף את המצבר. זה יכול לקרות כאשר המצבר סיים את אורך החיים שלו, או כאשר ישנה תקלה.

חשוב לדעת שכאשר מדובר על מצבר לרכב אתם יכולים בקלות להנות משיקות של החלפת מצבר עד הבית – שחוסכת לכם זמן יקר. במקום להגיע למוסך ולבזבז שעות נסיעה הלוך וחזור אתם יכולים בקלות להנות כאמור משירות עד לבית.

לא להתפשר על מחיר

מבחינת מצבר לרכב מחיר הרי שהחלפת מצבר תעלה לכם כמה מאות שקלים. המחיר הספציפי שתשלמו תלוי בסוג המצבר, ביצרן ובסוג הרכב. יש מצברים שהמחיר ההתחלתי שלהם הוא בין 300 ₪ ל400 ₪, ויש מצברים יקרים יותר. שוב לרכוש מצבר איכותי, אך מנגד לשים לב שאתם לא רוכשים מצבר יקר שאין לכם בו צורך.

שירות עד הבית

כיום אתם יכולים לחסוך זמן יקר עם שירות החלפת מצבר עד הבית. שירות כזה חוסך לכם זמן ומפנה לכם שעות עבודה יקרות להשקיע בלקוחות שלכם, במקום לבזבז זמן נסיעה למוסך בפקקים הכבדים שיש במדינת ישראל. חשוב גם לקחת בחשבון שלעתים אתם לא יכולים להגיע עד למוסך להחלפת מצבר משום שיש תקלה במצבר או שהמצבר יצא מכלל שימוש, ובמקרה כזה אתם צריכים שירות החלפת מצבר עד הבית.

נקודה שכדאי לדעת

כאשר מדובר על החלפת מצבר הרי שבנוגע לאלמנט של מצבר לרכב מחיר הרי שיש פרמטרים שונים אשר משפיעים על מחיר המצבר. כך למשל ההספק של המצבר, הגודל שלו ומידת העוצמה משפיעים רבות על המחיר שתשלמו. יש למשל מצבר עופרת חומצה ויש מצבר ג'ל אשר מיועד בעיקר לרכב משפחתי.

מצבר ג'ל לרוב הוא איכותי יותר וישרת אתכם לפרק זמן ארוך יותר – ולכן המחיר שלו הוא גבוה יותר. תוכלו גם לבחור מצבר בהתאם לסוג הרכב שלכם. בדקו לא רק את סוג המצבר והאיכות שלו אלא גם חשוב לבדוק את איכות השירות ואמינות איש המקצוע אשר מתקין עבורכם את המצבר ברכב ואת מהירות השירות, שהיא חשובה מאוד כאשר המצבר לא מתפקד.

רשת SOS מצברים היא הרשת המובילה לרכישת מצברים עד הבית. מעוניינים בפרטים נוספים והצעת מחיר? חייגו למספר *2648 ונשמח לסייע.