אהבה רווקה
אהבה רווקהצילום: ISTOCK

כל אחת רוצה לאהוב ולהיות נאהבת, לחוש אכפתיות ושייכות.

לא מעט נשים רווקות מוצאות את עצמן בשלב מסוים מחפשות תשובות, כאשר הן כבר מייחלות לנישואין וטרם מצאו זיווג מתאים.

למכון "עומק הקשר" מגיעות מדי יום עשרות פניות מנשים רווקות, המחפשות את האחד שלהן להקים איתו בית. אחרי שניסו את כל הסגולות האפשריות, ואחרי אינספור דייטים שהסתיימו בפגישה אחת. במכון "עומק הקשר" זיהו את המחסור המשמעותי במאמנות מומחיות בתחום האימון הרגשי לקראת נישואין, ופתחו קורס מיוחד להכשרת מאמנות מקצועיות.

שיטה ייחודית

אימון רגשי לקראת זוגיות אינו דומה לשום אימון רגשי אחר, הוא תחום שדורש מומחיות ייחודית. כשבחורה ניצבת בפני האתגר של מציאת בן זוג לחיים, היא נדרשת לשים את העולם הפנימי שלה על השולחן. חוויות מהעבר, אמונות, חסמים שהצטברו עם השנים, הדורשים הכוונה מקצועית ומדויקת כדי להיות מסוגלים להתמודד איתם בצורה המיטבית ביותר. במכון "עומק הקשר" פיתחו שיטה המשלבת בין כלים מהעולם האימוני, יחד עם כלים מהעולם הטיפולי המוכיחים את עצמם בשטח מדי יום.

לחצי כאן להצטרפות לקורס מיוחד שימלא לך הלב והלו"ז בסיפוק והצלחה >>>

שמרנו לך מקום

מכון "עומק הקשר" מציע מגוון מסלולים: לנשות מקצוע שכבר יש להן ניסיון בתחום, וגם לכאלה המגיעות ללא רקע בתחום. המאמנות ילמדו את כיצד לזהות ולאבחן את מקור החסמים וכיצד יש לפעול בהתאם, עם הכלים שבאמת יעזרו ויקדמו את המתאמנות שלהן למציאת בן הזוג, בקצב הנכון ותוך הכרות עם כוחותיה הפנימיים והקשבה לצרכים ולשאיפות של כל אחת מהן.

הקורס ממוקד מאוד וכבר במהלכו המאמנות עושות סטאז' מעשי של תהליכי עומק למתאמנות - ומקבלות ליווי צמוד ואישי מנחמה ביטקובר, שמדריכה ומסייעת בכל שאלה ועניין. 80% מהמאמנות שהמכון הכשיר, עובדות ומצליחות, ובמכון מתרגשים מכל הזמנת חתונה שמתקבלת. ומתקבלות המון!

"קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף", זו לא סתם קלישאה. מאמנות מכון "עומק הקשר", מכירות את הקשיים מקרוב, אבל יש להן גם פתרונות.

לחצי כאן להצטרפות לקורס מיוחד שימלא לך הלב והלו"ז בסיפוק והצלחה >>>