הלוואות
הלוואותצילום: FREEPIK

לעסקים קטנים יש סיבות שונות לבקשת הלוואה לעסקים קטנים בהתאם לצרכים ולדרישות ולרצונות של העסק. זה לא באמת משנה מה הסיבה שבגינה העסק צריך את ההלוואה אך זה בהחלט משנה איזה סוג הלוואה העסק לוקח, מאיזה גוף מלווה הוא לווה את הכסף וגם מה הם תנאי ההלוואה.

כדי לברר על הלוואה לעסקים קטנים ולבחור את הטובה ביותר, קבלו כמה טיפים חשובים.

טיפים למציאת הלוואה לעסקים קטנים:

רגע לפני שאתם מגישים בקשה להלוואה, כל בקשה, קחו בחשבון שיש תנאי המשפיעים על סיכויי קבלת ההלוואה והם זהים כמעט כולם בכל הגופים המלווים, והם:

  • ציון אשראי מינימאלי
  • היכן ממוקם העסק
  • בן כמה בעל העסק
  • כמה זמן קיים העסק
  • הכנסות חודשיות מינימליות והכנסות שנתיות מינימליות.

טיפ ראשון לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסקים קטנים- רגע לפני שמתחייבים לקחת הלוואה מומלץ להיכנס למחשבון באתר הלוואות (יש מספר אתרים כאלה ברשת) , להכניס את הנתונים המבוקשים ולבצע ניתוח (לא רשמי) של ביצועי ההלוואות השונות ולקבל חזית של השפעת ההלוואה על העסק שלך.

טיפ שני לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסקים קטנים - חשוב לבדוק את ציון האשראי האישי. מדובר בציון שהוא חלק מהתהליך של ההלוואה וככל שהוא גבוה יותר הריבית של ההלוואה תהיה נמוכה יותר ולהלוואה יהיו תנאים טובים יותר. את הציון ניתן לבדוק דרך סוכנויות דיווח אשראי שעוסקות באשראי עסקי.

טיפ שלישי לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסקים קטנים- אין להסתמך על ההלוואה לאורך זמן. מדובר בגלגל הצלה זמני שיש צורך להחזיר חזרה בסיום השימוש. לכן, חשוב במיוחד לבנות תוכנית עסקית לפני לקיחת ההלוואה לבדוק את ההיתכנות העסקית של העסק שלכם ולוודא שההשקעה הינה השקעה כספית שתביא לתוצאות הרצויות.

טיפ רביעי לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסקים קטנים- מכיוון שהבנקים הגדולים מאשרים פחות מ30% מהבקשות של הלוואה לעסקים קטנים שמוגשות אליהם, רצוי ומומלץ לבדוק אפשרויות של מלווים חלופיים וגופים מלווים אחרים חוץ מהבנקים.

טיפ חמישי לפני הגשת בקשה לקבלת הלוואה לעסקים קטנים- לא לתת לזמן להלחיץ. אם לא מדובר במקרה חירום בו הכסף נדרש באופן מיידי זמן קבלת הכסף לא אמור להיות פרמטר בבחירת סוג ההלוואה והגוף המלווה. ישנם אתרים שמאפשרים לקבל אישור בתוך מספר שעות או ימים ויש הלוואות שלוקחות יותר זמן- אך שוב, אם לא מדובר בצורך דחוף למימון לא כדאי לתת לזמן להוסיף לחץ.

רוצים לשמוע עוד על הלוואה לעסקים קטנים? כנסו לאתר GLS פיננסים

הכתבה בחסות Aramapp בניית אתרים קידום פרסום.