ח"כ אלי כהן, הליכוד

שר המודיעין לשעבר, חבר הכנסת אלי כהן מהליכוד, קורא לציבור הרחב להצטרף אליו לחגיגות יום ירושלים ובמרכזה - צעדת הדגלים ברחובותיה של הבירה.

"אני מתכוון לצעוד בגאווה עם דגל ישראל במצעד הדגלים ואני קורא לכל עם ישראל להגיע לירושלים בירת ישראל עם הדגלים שלנו שאנחנו גאים בהם", אומר חבר הכנסת כהן ומספר על הצעת החוק שיזם ותעלה ביום ראשון לדיון בוועדת שרים לענייני חקיקה ולפיה דגלי מדינות אויב, לרבות הרש"פ, לא יוכלו להתנוסס במקומות הממומנים על ידי המדינה.

"אני רואה את הצביעות שיש על ידי חלק מערביי ישראל שרוצים ליהנות ממדינת ישראל מהתקציבים והמוסדות שלה ובה בעת לפגוע בריבונות ובמשילות שלה. לכן הצעת החוק שלי קובעת שכל אותם מפגנים שראינו באוניברסיטאות ובמקומות אחרים יובילו לדין פלילי של שנת מאסר ולא פחות מעשרת אלפים שקלים קנס".

כהן מציע לרואים את עצמם כפלשתינים לקבל כרטיס בכיוון אחד לעבר עזה. "ממשלת בנט עבאס סיימה את דרכה, גם אם זה עוד לא הוכרז רשמית אנחנו נמצאים בממשלת מעבר. ממשלה בישראל שלא מסוגלת להעביר חוק לטובת חיילי צה"ל אין לה זכות קיום", אומר ורואה בתאריך ההצבעה על חוק 'ממדים ללימודים' כ"יום שפל בתולדות מדינת ישראל. בפעם הראשונה בתולדות מדינת ישראל מגיע חוק ממשלתי שאמור להיטיב עם חיילי צה"ל והוא לא עובר".

"הממשלה הזו נשענת על האחים המוסלמים, נתמכת על ידי חברי כנסת נאלחים כמו אחמד טיבי שצריכים להיות בכלא ולא בכנסת ישראל", אומר כהן הסבור כי ניתן להקים ממשלה חליפית ויש לכך רוב. את זאת הוא אומר למרות שלהערכתו בהחלט יתכן שמבחינת הליכוד רצוי היה ללכת לבחירות ולהתחזק כפי שמורים הסקרים.

"להערכתי לא נגיע לסוף המושב הזה וממשלת הזדון הזו תחלוף. כל יום של הממשלה הנסחטת על ידי האחים המוסלמים היא פוגעת בביטחון ובעוצמה המדינית של מדינת ישראל".