נוער ריבונות
נוער ריבונותצילום: תנועת ריבונות

המראות הקשים של דגלי אש"ף מתנוססים בקמפוסים הישראליים לצד ביזוי דגלי ישראל, קריעתם, תלישתם ורמיסתם, מקוממים רבים בחברה הישראלית.

בתנועת הריבונות מבקשים להשיב במענה ציוני-יהודי הקורא להעצמת הריבונות והמשילות הישראלית בירושלים.

בתנועה נערכים בימים אלה להפקתה של וועידת נוער הריבונות הרביעית שתתקיים ביום חמישי (י' סיוון ה9/6) במתחם בית אורות שבהר הזיתים. באירוע צפויים להשתתף אנשי ציבור, מדינאים, אנשי רוח ומעשה ומאות בני נוער מכל רחבי הארץ.

הוועידה, שתתקיים תחת הכותרת 'אני עומד על החומה ודורש ריבונות', תעסוק במרכזיותה של ירושלים בחייה של מדינת ישראל ובדרכים להעמקת הקשר בין בירת ישראל לעם היהודי בארץ ובעולם.

להרשמה לוועידה לחצו כאן

במהלך הוועידה תוצג גם תכנית 'ירושלים רבתי' הקוראת להרחבת גבולה המוניציפאלי של הבירה כמענה למצוקה הדמוגרפית ולצפיפות הגוברת בירושלים. בתנועת נוער הריבונות רואים בקיומה של ועידה כלל ארצית בליבה של ירושלים הוכחה לחיבור החי בין דור העתיד לבין ירושלים. "החיבור הזה חשוב ונדרש דווקא בתקופה זו של שבר מנהיגותי ושל אזלת יד מול טרור ערבי ומול התגרות ערבית בלתי פוסקת שמבקשת לדחוק את רגלינו מירושלים ומהארץ כולה".

"תשובתו של הנוער בישראל היא התחברות מחודשת לירושלים, הכרזת נאמנות בלתי מסויגת לבירת ישראל והנפת דגלי ישראל בכל מקום בה", אומרים שם ומציינים בין השאר את "המיזם הפלשתיני הזוכה לתמיכה כלכלית של האיחוד האירופי להקמת מטרופולין ערבי המתפרש מחברון ועד צפון ירושלים ובליבו העיר העתיקה.

כך גם את הבנייה המאסיבית והבלתי חוקית בכפר עאקב שבצפון ירושלים ובשועפט במגמה סדורה לייצר רצף התיישבותי ערבי כבסיס למדינה פלשתינית. מול מגמות אלה עלינו להתגייס ולהתייצב בהמונינו כחומה בצורה למען ירושלים".

בתנועת הריבונות קוראים לציבור הרחב להתגייס למען הוועידה ולתרום להפקתה. לשם כך ולהפקת שורת אירועי הסברה ופעילויות של תנועת נוער הריבונות יוצאת התנועה במבצע גיוס תרומות תחת הכותרת 'מצמיחים מנהיגות מובילים לריבונות'. המבצע שמתקיים בימים אלה יגיע לשיאו ביום ראשון הקרוב, יום ירושלים.

יהודית קצובר ונדיה מטר, העומדות בראש התנועה, אומרות: "על עם ישראל כולו להתייצב מאחורי אירועים מסוג זה המבטאים את הקשר העמוק לירושלים ולארץ ישראל. לעזרתם של אויבי ושונאי העם היהודי מתייצבים ארגונים זרים עתירי ממון הפועלים לפגוע במדינת ישראל בכל דרך. אירועים כדוגמת וועידת הנוער ופעילות הנוער שתבוא מיד לאחריה מתקיימים אך ורק בזכות תרומתם של תומכים רבים מהארץ ומחו"ל המבינים את משמעותן ארוכת הטווח של פעילויות אלה כנדבך חשוב בהגשמת חזון שיבת עם ישראל לארצו ולבירתו. כל תרומה, קטנה כגדולה, תתקבל בברכה".

לתרומה לפעילות תנועת ריבונות לחצו כאן

להרשמה לוועידה לחצו כאן

ועידת נוער ריבונות
ועידת נוער ריבונותצילום: ללא