בריכה ומתנפחים
בריכה ומתנפחיםצילום: ISTOCK

החום הישראלי כבר כאן ובילוי בים או בבריכה הוא בגדר חובה. צעצועים מתנפחים הם דרך מצוינת להפוך את חופשת הקיץ שלך בים או בבריכה למהנה ובלתי נשכחת, הם לא תופסים הרבה מקום ואפשר לסחוב אותם בקלות ולנפח אותם ברגע שמגיעים עם הפה או בעזרת משאבה.

מתנפח לבריכה ומתנפח לים מגיע בצורות, גדלים צבעים ושימושים רבים, יש כאלה המשמשים כעזר לילדים שעדיין לא יודע לשחות, בעוד שאחרים מיועדים למבוגרים שרוצים ליהנות קצת מתחת למים.

ישנו מגוון רחב של צעצועים מתנפחים שניתן להשתמש בהם בים או בבריכה. היום אפשר למצוא כל דבר, ממזרנים דרך משחקים מתנפחים ועד לסירות מתנפחות, מתנפחים המתאימים לאדם אחד וכאלה שיכולים להכיל 20, כל המוצרים הללו יהפכו את הזמן שלכם בים או בבריכה למהנה ובלתי נשכחת יותר!

כיצד לבחור את המתנפחים הטובים ביותר לבריכה ולים עבורך?

ים ובריכה הן דרך מצוינת לנצח את החום במהלך הקיץ. צעצועים מתנפחים הם דרך מושלמת להעביר את הבילוי בשעות של הנאה בלי הפסקה

צעצועי המים המומלצים ביותר לילדים הם בדרך כלל אלה שצפים ויש להם ידיות כך שהם יכולים לשחק איתם בבריכה. אלה טובים גם למבוגרים שרוצים לבלות קצת זמן בבריכה אבל לא אוהבים לשחות או להירטב.

צעצוע המים הטוב ביותר עבורך הוא כזה שיתאים לצרכים ולתחומי העניין שלך. אתה צריך לבחור מתנפח על סמך השימוש המועדף עלייך, אם מדובר במתנפח למטרת פעילות גופנית, הרפיה או בידור.

כמה עולה מתנפח לבריכה?

מתנפחים הם דרך טובה ליהנות מהבריכה ומהים מבלי לבזבז יותר מדי כסף. עם זאת, יש הבדל במחירים בהתאם לגודל וסוג המתנפחים. מזרון בודד לים יעלה בין 19.90 ש”ח עד ל-100 ש”ח תלוי בגודל ובצורה

לעומת זאת קיימים מתנפחים אשר יכולים להכיל עד 12 אנשים ויותר ויכולים לעלות גם אלפי שקלים היום ניתן למצוא גם משחקי ספורט מתנפחים לבריכה כמו כדור עף או כדור מים בעלות של כ-70 ש”ח.

סוגי מתנפחים:

במסיבלנד יש מגוון רחב של אפשרויות למתנפחים כמו :

  • פלמינגו מתנפח ענקי למבוגרים
  • גלגל ים בת הים ענק שירגש כל ילדה
  • משחק קליעת חישוקים בצורת קקטוס להעביר את הזמן בהנאה
  • מחזיקי כוסות בגדלים וצורות מיוחדים כדי שתוכלו לשתות מבלי לצאת מהבריכה

לסיכום, כולנו אוהבים לבלות בקיץ בים או בבריכה, והדרך להפוך את הבילוי למושלם ומהנה במיוחד, היא לבחור את המתנפח האהוב עליכם אם זה מזרן להעביר את הזמן, גלגל ים לילדים או משחק מתנפח לשעות של הנאה בשמש החמה ואל תשכחו להוסיף מחזיק כוסות מנפח כדי שלא תצטרכו לצאת מהבריכה.