נוכל. אילוסטרציה
נוכל. אילוסטרציהצילום: שאטרסטוק

לאחרונה נחשף סיפורה הטראגי של משפחת רוזן מירושלים, משפחה המתמודדת עם ארבע ילדים נכים ואף איבדה את אבי המשפחה בחודשים האחרונים, ועכשיו נפלה למלכודת של עוקץ ואיבדה את הדירה היחידה שלהם.

את השתלשלות האירועים פורשת גברת רוזן במכתב: "הסיפור שלי התחיל עוד לפני פטירתו של בעלי. כמעט מאז חתונתנו התמודדנו, חמישה ילדים נולדו לנו, ארבע מתוכם עם נכויות, שניים עם נכות קשה הדורשת התניידות באמצעות כיסא גלגלים וטיפולי שיקום אינסופיים".

"במשך שנים נשאנו את המצב שלנו בחיוך, את האנחות שמרנו לחדר הסגור, לרחוב יצאנו מלאי חוסן ובטחון", היא מספרת.

לתרומות למשפחת רוזן לחצו כאן >>>

"בעלי ואני שנינו היינו אנשים עובדים, אבל לא רק במקומות העבודה היינו במשרה מלאה, חזרנו הביתה למשרה מלאה פלוס. עבודה בלתי פוסקת סביב הילדים, לא יכולנו להרפות בשום זירה, ההוצאות סביבם בלתי נגמרות. יחד עם קצבאות הביטוח הלאומי נותרנו כל חודש עם מינוס בבנק".

"ואז יצחק נפטר. זה קרה הרבה יותר מהר משחשבנו, הוא לא הרגיש טוב, תוך מספר חודשים נותרתי לבד".

גב' רוזן רצתה למכור את הדירה בה גרה עם יצחק בעלה ז''ל ולרכוש דירה אחרת בקומת קרקע, דירה מונגשת. אבל אף אחד לא הכין אותה להרפתקה אליה היא נקלעה.

"אחרי מספר שבועות עם דפיקות בדלת הגיע אלי מכתב בדואר רשום, נראה כי הדירה שאנחנו לכאורה קנינו איננה שלנו, היא של נוכל מרושע שהפיל אותנו בתרגיל עוקץ".

"מאז אני בלי דירה, הדמעות שלי לא יכולות לסייע לי כשאני צריכה לפנות את הדירה בה אני גרה ומכרתי ואין לי לאן ללכת כל הכסף שקיבלתי מהמכירה הלך לאותו נוכל מרושע".

לסיוע למשפחת רוזן לחצו כאן >>>