בדידות. אילוסטרציה
בדידות. אילוסטרציהצילום: shutterstock

סיפורו של שלמה נער יתום מגולל מסכת חיים עצובה שנמצאת לקראת שינוי, כל הוא מקווה.

"שמי שלמה ואני אמור להתחתן בעז"ה בעוד פחות מחודשיים. אני מתקשה להאמין שאני נמצא בסיטואציה הזו, שאני מעלה על הכתב את סיפור חיי, אבל נגררתי לזה למרות המבוכה".

"הכל היה כרגיל עד שאמא חלתה… גדלתי בבית בריא עם אבא ואמא מתפקדים בצורה מושלמת. סבא, סבתא, דודים ודודות נהדרים ושגרה ברוכה שכל אחד חולם עליה.

מאז שהתגלתה מחלתה של אמא, החיים שלנו השתנו מן הקצה אל הקצה. אבא ואמא נעדרו המון מהבית אנחנו נאלצנו להיות אצל דודים. כל המשפחה השתדלה לתת לנו את המקסימום, אבל הכל במסגרת היכולת שלהם בתוך משפחות ברוכות ב"ה.

החיים שלנו התנהלו כך עד שמלאך המוות ניצח על חייה של אמא. הפטירה של אמא הכניסה את אבא למשבר שהשפיע עליו גם רוחנית ובהמשך הוא ניתק איתנו כמעט קליל את הקשר.

לתמיכה בשלמה וביתומים ויתומות העומדים לפני חתונתם לחצו כאן >>>

אני השתדלתי ככל הניתן להיות בישיבה וגם בימי החופשה, הייתי שעות ארוכות בבית כנסת או בבתי חברים ורק מעט מאוד הגעתי לבית הדודים שלכאורה נחשבו הורים עבורי.

כשהציעו לי את הכלה שלי, לא היה מי שיברר על הבחורה, לכן ראש הישיבה נרתם עבורי ושמע דברים מצוינים! ב"ה אני מאושר! נראה כי יש לנו בסיס טוב להתחיל את החיים בצורה טובה.

אבל, עם כל השמחה הגדולה, כסף להוצאות הנישואין אין לי, אמא לא איתנו כדי לדאוג לבגדים ומתנות לכלה, אבא לא בקשר ובוודאי שלא לוקח אחריות על החתונה ואני נאלץ לעשות את מה שבחיי לא האמנתי שאעשה, לבקש את עזרתכם.

אנא, עזרו לי להתחתן בכבוד, להתחיל את החיים ברגל ימין ולחזור לחיות חיים טובים ומאושרים.

לתמיכה בשלמה וביתומים ויתומות העומדים לפני חתונתם לחצו כאן >>>