דרור כהן
דרור כהןצילום: מועצה אזורית שומרון

חודש בלבד עבר מאז הפתיעה אליצור שומרון, הקבוצה מהמועצה האזורית שומרון כשהעפילה לראשונה בתולדותיה ובניגוד לכל התחזיות לליגה הלאומית, הליגה המקצוענית השניה בטיבה בכדורסל הישראלי.

חודש עבר והיום (שישי) רשמה אליצור שומרון הפתעה גדולה נוספת עם מינויו של דרור כהן למאמנה.

הקבוצה מהשומרון שעלתה בתוך 6 שנים מליגה ב' לליגה הלאומית, הפתיעה כשהודיעה על מינויו של כהן, עוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל למאמנה.

כהן שאימן בליגת העל שבכדורסל ומשמש כעוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל, גיא גודס שזכה רק אמש באליפות המדינה בכדורסל, יחליף את את דן (דנג'י) גוטספורד, שהוביל את הקבוצה לליגה הלאומית.

החתמתו של כהן היא חלק מהצהרת הכוונות של העומדים בראש הקבוצה, ראש המועצה יוסי דגן ומנהל מחלקת הספורט במועצה מאיר ברכיה, כאשר אלה יחד כמובן עם המועצה האזורית שומרון נערכים להתאים את התנאים עבור אליצור שומרון לליגה הלאומית, ופועלים בכל המישורים בכדי לסייע לקבוצה להגיע לליגת העל. החתמתו של כהן למאמן הקבוצה היא הצעד הראשון בדרך לליגה של הגדולים באמת.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך על החתימה ואמר: "אנחנו שמחים על החתימה עם אחד הטאלנטים הבולטים בתחום הכדורסל דרור כהן, יחד עם דרור נביא את הקבוצה לליגת העל".

דרור כהן המאמן החדש מסר: "אני שמח ונירגש להצטרף למועדון החם והמזמין של אליצור שומרון מצפה כבר לתחילת העבודה.שיהיה לכולנו בהצלחה".