ח"כ אביר קארה
ח"כ אביר קארהצילום: ערוץ 7

ארגוני העצמאים מגבירים את הלחץ על מפלגות האופוזיציה כדי שיסכימו לאשר את החוק העוסק בפיצוי בעלי עסקים שנפגעו בגל האומיקרון שמוביל סגן השר אביר קארה.

כך בהתאחדות בעלי האולמות פנו לחברי כנסת וציינו כי דחיית החוק שוב ושוב פוגעת בהם אנושות. "בעלי האולמות ספגו מכה קשה בקורונה ועצוב שבגלל משחקי כיסאות הפולטיקאים שוב פוגעים בענף".

אחד העצמאים תקף את חברי האופוזיציה וכתב: "תפסיקו את משחקי הכסאות על הגב שלנו, תפסיקו להתעלל בנו,ישנם עצמאים ששיעבדו את העסקים את הבתים את חייהם בתקופת הקורונה. אנחנו העצמאים היינו החיילים במלחמת הקורונה והיינו לבדנו מתחת לאלונקה. הגיע הזמן שתבינו חברי כנסת יקרים שעם הפרנסה של השולמנים לא משחקים".

סגן השר, ח"כ אביר קארה, אמר לערוץ 7: "האופוזיציה מתעקשת לעכב את החוק עם הסתייגויות לא רלוונטיות. המתווה למענקים לעצמאיים בשל התפשטות האומיקרון אושר בוועדת הכספים לקריאה שנייה ושלישית. החוק מוכן, אל תעשו פוליטיקה על גב של היזמים, היצרנים והאזרחים הלא מקומבנים, חברי הכנסת לוקחים את המגזר העסקי והעצאמיים בני ערובה לקמפיין פוליטי. אני מוביל את החוק הזה זמן רב בתוך הקואליציה ואנחנו בישורת האחרונה. אני קורא לחברי האופוזיציה להתעשת ולהסיר את הסתייגויות המיותרות. העצמאיים מחכים לכסף כמו חמצן".

גורם באופוזיציה אמר לנו כי חבריה לא יתנגדו ויהיו מוכנים להימנע בהצבעה וכך החוק יעבור בתמיכת הרשימה המשותפת שמעוניינת באישור החוק.