בוגרות הקורס במכללת צמאה
בוגרות הקורס במכללת צמאה צילום: מכללת צמאה

לאחר עשרות קבוצות לימוד ומאות תלמידות ותלמידים מרוצים שעברו שינוי אמיתי בחייהם, וחלקם אף הפכו למטפלים בפועל - מכללת צמאה, מכללה להתפתחות אישית וללימוד NLP יהודי, ממשיכה את ההצלחה, ופותחת סבב נוסף של קורסי NLP מקצועי, שבסיומו מקבלים כל התלמידים תעודת הסמכה רישמית ובינלאומית.

הלימוד במכללת צמאה מורכב מלימוד שיטת NLP בשילוב לימוד הפסיכולוגיה היהודית. NLP הינה שיטה אוניברסאלית מוכחת, העובדת על התת מודע ועל חקר ההתנהגות האנושית. שיטה זו שינתה את חייהם של מיליוני בני אדם בעולם כולו. משבצת הלימוד השנייה שמרכיבה את תכנית הלימוד במכללת 'צמאה' היא הפסיכולוגיה היהודית. השילוב הזה מוביל לתוצאות הטובות ביותר!

ראובן חי שלם מבוגרי המכללת מספר: "הקורס של צמאה הוא קורס חובה לכל אדם בעיני. חד משמעית! השינוי שהקורס מביא לחיים הוא עצום. אני אישית עברתי תהליך מאד משמעותי שהביא אותי להיכרות אמיתית עם הטוב והיכולות שלי"

המחזור הבא ייפתח לאחר החגים בעז"ה ואת מוזמנת לתפוס את המקומות האחרונים בספסל הלימודים. לפרטים נוספים לחצו כאן >>

גם מרים, בוגרת הקורס, מספרת: התחלתי ללמוד במכללת צמאה כי לא הרגשתי שמחה. היו לי קשיים עם המשפחה. כבר אחרי השיעור השני התחלתי להרגיש שיש סיכוי לשנות את המציאות שלי. במהלך השיעורים הבאים והעבודה הפנימית הרגשתי הרבה יותר טוב וחזר לי הביטחון העצמי שלי".

שגב כהן, מנהל מכללת צמאה, מסביר למי מיועדים הלימודים: "הלימודים מיועדים לכל מי שרוצה לשפר את חייו ולרכוש כלים פרקטיים ומעשיים שיעזרו לו להגיע לתוצאות טובות יותר בחיים האישיים, הזוגיים, בקריירה ובתקשורת עם הסביבה."

מרצי מכללת צמאה
מרצי מכללת צמאה צילום: מכללת צמאה

הלימודים מתקיימים במסלולים נפרדים לגברים ולנשים ומוכרים לגמול השתלמות ולשנת שבתון לימודי חובה ורשות.

צוות המכללה מורכב מאנשים בעלי נסיון רב בטיפול והוראת שיטת NLP כרב שמואל מינקוב והרב ניר כהן, ביחד עם רבנים בעלי שם בתחום הפסיכולוגיה היהודית כרב מיכי יוספי, הרב דניאל כהן והרב חגי לונדין ובמסלול הנשים הרבנית נעמה מנוסי, איילה רוטרמן ועוד.

מעבר ללימוד התיאורטי במכללת צמאה שמים דגש מיוחד על תרגול והטמעת הכלים הלכה למעשה, כדי לחולל שינוי פנימי אמיתי ועמוק.

מספר המקומות מוגבל!הבטיחו את מקומכם! לפרטים והרשמה לחצו כאן >>