ביטחון
ביטחוןצילום: קבוצת G1

ביטחון הוא מה שאנחנו לא יכולים למדוד בכסף. הביטחון שלכם הוא באמת הדבר החשוב ביותר בכל העולם, על כך אין חולק.

הביטחון שלכם הוא מה שאנחנו רואים בו ערך עליון ומה שאנחנו עובדים עבורו בכל יום מחדש. עם ניסיון של עשרים שנה בתחום אנחנו יכולים לספר על מגוון פתרונות אבטחה, כאשר החיבור של כל חלקי הפאזל הללו ביחד, הוא זה שמעניק את האבטחה המקסימלית, 360 מעלות.

אנחנו חיים בעידן בו אנחנו לא יכולים לנוח על זרי הדפנה, תמיד יש מי שבאים למצוא את הפירצה במנגנון האבטחה, אנחנו אלו שצריכים למצוא את הפיתרונות הטובים ביותר כדי למנוע את הפריצה הבאה.

אין תחליף למאבטחים מנוסים ומערך בקרה מיומן

לפני שנדבר על האופן בו הטכנולוגיה יכולה לשרת אותנו עבור אבטחה מקסימלית, אנחנו חייבים להגיד כי אין באמת תחליף אמיתי למערך אנושי שנותן מענה מיידי לכל מה שעלול להתרחש בשטח. המערך מתחיל במוקד שכולל מוקדנים ותצפיתנים מיומנים שמקבלים את המידע מהשטח כל הזמן ומגיבים לכל אירוע בהתאם למתרחש בשטח.

זה יכול להיות מוקדן שרואה דבר מה חשוד ושולח איש אבטחה לבדוק, אלו יכולים להיות מוקדנים שמקבלים מידע רלוונטי ומיידי על פריצה שמתרחשת באותו הרגע ושולחים את המאבטחים שלנו לראות מה קורה כדי למנוע את האירוע כשהוא עוד בתחילתו. רק הקשר הרצוף הזה בין המוקדנים ובין אנשי מערך האבטחה שלנו בשטח, הם אלו שיכולים לתת את הפיתרונות הטובים ביותר, באופן מקצועי ואמיתי, תוך יצירה של שיתוף פעולה בין כל הגורמים המעורבים.

הטכנולוגיה כאן כדי לתת לנו את המענה הטוב ביותר

לאורך השנים היה ברור שהטכנולוגיה, זו שהפכה לטבע שני של רבים מאיתנו, כאן כדי להישאר. היא כאן כדי לתת לנו את האפשרות ליהנות ממנה בשלל אופנים, היא כאן גם כדי לעזור לנו להתגבר על מה שאנחנו לא יכולים לעשות כבני אדם. לכן, בעזרת צוות מהנדסים וטכנאים מקצועי, הצלחנו לפתח מערכות שונות שתפקידן לתת לנו את המידע המדויק על מה שמתרחש בשטח כל הזמן.

רבים מדמיינים כמה מצלמות אבטחה ואזעקה פשוטה, אנחנו חייבים להגיד לכם שמדובר על הרבה מעבר לכך. הטכנולוגיה עוזרת לנו להקליט את השיחות המתנהלות במבנה ולנתח אותן בזמן אמת, הטכנולוגיה מאפשרת לנו לגלות שריפה ברגע שזו פורצת, הטכנולוגיה עוזרת לגלות מתכות חבויות, למנוע ממי שאין לו אישור להיכנס למתחם המוגן ועוד.

המידע שאנחנו מקבלים מהמערכות מועבר לגורמים הרלוונטיים מסביב לשעון וככה אנחנו לא מפספסים שום דבר ממה שמתרחש ברגע האמת.

לשמור על הביטחון בצורה הטובה ביותר, 360 מעלות, זה להיות קשובים

כמו שהטכנולוגיה מתפתחת כל הזמן, כמו שאנחנו מסיקים את המסקנות הרלוונטיות מכל מקרה, כך עושים גם מי שבאים כדי לחבל במאמצים שלנו לשמור על הגנה מקסימלית. אנחנו מתפתחים, השיטות לפריצה מוצלחת מתפתחות גם הן. בדיוק בגלל זה אנחנו לא יכולים לשקוט על השמרים, אנחנו חייבים להיות עירניים למתרחש ולהגיב בהתאם בכל רגע נתון.

חשוב לנו להתאים את מערכות ההגנה כך שיתאימו לכל לקוח ולכל מקרה. הגנה מקסימלית של בניין מגורים לא תהיה ההגנה שאנחנו צריכים לספק לבית עסק לתכשיטים וכן הלאה. כלומר, אנחנו חיביים להתפתח כל הזמן כדי ליצור את המערכת הטובה ביותר.

אנחנו כאן כדי לתת לכם מענה
חברת G1 היא חברת האבטחה המובילה בישראל. אנחנו כאן בשבילכם, כל הזמן.
https://www.g1-group.com/