יהודה אליהו וישראל גנץ
יהודה אליהו וישראל גנץ צילום: דוברות בנימין

בעצה אחת עם ראש מועצת בנימין ישראל גנץ החליט מנכ"ל המועצה יהודה אליהו לסיים את תפקידו כדי שיוכל לסייע לניצחון המחנה הלאומי בבחירות לכנסת ה-25.

מי שיכנס לתפקיד מנכ"ל המועצה הוא אילן רום ששימש בשנה החולפת כסמנכ"ל המועצה. רום השתחרר לפני כשנתיים בתפקיד בכיר במערכת הביטחון.

גנץ אמר כי "אילן איש עתיר עשייה בתחומים שונים והוכיח את התאמתו לתפקיד המשמעותי. הוא האיש המתאים להמשיך יחד בהובלת בנימין וההתיישבות קדימה".

בצהרים כתב גנץ לעובדי המועצה כי "יהודה אליהו החליט להתגייס למשימה ולהירתם לשליחות הלאומית של ניצחון המחנה הלאומי בבחירות ולשם כך, יהודה מתכוון להתפטר מתפקידו כמנכ"ל המועצה כנדרש בחוק וכדי להיות פנוי לגמרי לביצועה של משימה חשובה זו".

גנץ שיבח את יהודה על ניהול המועצה בשנים האחרונות: "איש ערכי מן השורה הראשונה שכל כולו מוקדש למשימות הנעלות של עם ישראל ובראשן משימת ההתיישבות ביהודה ושומרון. ברוח זו הוא גם הוביל בכשרון ובסיעתא דשמייא את ניהול המועצה בשלש וחצי השנים האחרונות. לזכותו נזקפים הישגים אדירים לבנימין ולהתיישבות כולה שאת רובם יודעים מעטים".

יהודה אליהו מסר: "בנימין בשבילי זה בית לשמו השתדלתי לפעול, והמשימה הבאה שלי היא המשך ישיר לשליחות למען ההתיישבות ולמען בנימין. יש לי שותפות רבת שנים עם ישראל גנץ עם קשר הדוק וחברי. אני סמוך ובטוח כי כראש המועצה הוא ימשיך להוביל את בנימין לשיאים נוספים. הוא האיש המתאים להמשיך בהובלת ההתיישבות ובנימין עוד שנים רבות מתוך אחריות כלפי ההתיישבות לצד ראייה אסטרטגית חדה שמביאה להובלתה של בנימין בתחום השירות לתושב, לקידום תכנית העשור לפיתוח הכבישים, ולמשימות רבות שנכונו לבנימין".