חיפושים בהיקף נרחב אחר הנעדרת מטבריה

המשטרה פורסת כוחות בצמתים ברחבי הארץ מחשש לניסיונות חטיפה נוספים של חיילים ואזרחים. מאות שוטרים ומתנדבים, הנעזרים ברכבי שטח, טרקטורנים, פרשים ומסוק משטרתי מחפשים אחרי דנה בנט.

, ד' באב תשס"ג

המשטרה פורסת כוחות בצמתים ברחבי הארץ מחשש לניסיונות חטיפה נוספים של חיילים ואזרחים. המשטרה הנחתה את כל המחוזות להגביר את הפעילות, ולבלוט בשטח בצמתים ובטרמפיאדות.

בתוך כך, מאות שוטרים ומתנדבים, הנעזרים ברכבי שטח, טרקטורנים, פרשים ומסוק משטרתי מחפשים אחרי דנה בנט, בת 28 מטבריה, הנעדרת מאז יום חמישי מביתה. אמה ויקי בנט חוששת כי נחטפה.

בנט נעלמה כאשר היתה בדרכה מעבודתה במסעדה בטיילת בטבריה לביתה בשיכון ד' בעיר. מהשתלשלות העניינים הידועה עד כה, עולה כי סמוך ל-00:30 שבין יום חמישי לשישי סיימה בנט את יום עבודתה השני במסעדה בטיילת בטבריה, ונסעה לביתה במונית יחד עם מלצרית נוספת. מעדות חברתה של בנט לעבודה עולה כי היא ירדה בתחנה הרגילה, אולם לא הגיעה לביתה. משבוששה לחזור, התקשרו הוריה למשטרה והודיעו על העדרותה.

"היא ירדה מהמונית במרחק שלוש דקות מהבית ונעלמה. דנה היא ילדה אחראית והיתה מודיעה לנו על כל שינוי בתכניות שלה. לא מתאים לה להעלם סתם כך. אנו מאד מודאגים, כיוון שלאחרונה עברה ניתוח והיא נזקקת לתרופות. החשש שלי שהיא נחטפה", אמרה אמה של דנה.

כתב עתי"ם מוסיף, כי המשטרה הקימה חדר פיקוד במושבה מגדל, משם יוצאים החיפושים, הנערכים בין הישובים מגדל ומר'ר. בחיפושים משתתפים מאות שוטרים ומתנדבים, הנעזרים בעשרה פרשים, שלושים ג'יפים ו-15 טרקטורנים. כמו כן, מסייע בחיפושים מסוק משטרתי.

לקראת שעות הערב של מוצאי שבת הורחבו החיפושים סביב טבריה. בשבת אחה"צ הצטרפו לחיפושים עוד 300 מתנדבים מטירת צבי וממצפה אליהו.

להלן תאורה של הנעדרת:
גובה -1.67, מבנה גוף מלא, שיער ארוך בצבע חום מתולתל, לבשה גופיה לבנה וג'ינס כחול בהיר. עיניה כחולות.
כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש להתקשר לתחנת המשטרה בטבריה 04-6728444 או לכל תחנת משטרה אחרת.

(א.פ)