ספר תורה
ספר תורה FREEPIK

אחד האירועים המרגשים יותר הקיימים היום הוא מסיבת בר המצווה. בגיל 13 הילד הופך מילד לנער שומר מצוות כדת וכדין או לפחות לשומר מסורת. בימינו לא מסתפקים בחגיגה בחיק המשפחה בלבד, אלא חוגגים את בר המצווה באולם גדול או בגן אירועים. לחגיגה הגדולה הזו כדאי להביא מתנה מקורית ויוקרתית שתשמש את הילד בחיי היום יום.

כל הטיפים לבחירת מתנה בר מצווה מנצחת

קרוב משפחה שלכם עומד לחגוג בר מצווה? אתם יודעים שזה לא קל לערוך מסיבת בר מצווה, כאשר ההורים משקיעים ומתכננים את הבר מצווה לאורך זמן רב. קבלו את המדריך המלא לרכישת מתנה לבר מצווה :

עד כמה אתם מכירים את קרוב המשפחה? – להיכרות שלכם עם חתן בר המצווה או המשפחה שלו קיימת חשיבות גדולה. אם אתם מכירים טוב יחסית את בן המשפחה העומד לחגוג 13 שנים, סביר להניח שאתם גם יודעים מה הוא אוהב, ותוכלו לקנות לו מתנה בהתאם. אך אם לא ראיתם אותו הרבה זמן, ניתן להתייעץ עם קרובי משפחה או להעניק לו מתנה נייטרלית יחסית שכולם אוהבים. מתנות שאיתן אפשר ללכת על בטוח – ישנן מתנות קלאסיות שאיתן פשוט אי אפשר לטעות. מדובר פעמים רבות בתשמישי קדושה, אותם מוצרי יודאיקה מעוצבים המתאימים לכל אחד, בייחוד כאשר מדובר באירוע שכולו מצוות כמו הבר מצווה.

האם מדובר במשפחה דתית או מסורתית? – כאשר בוחרים תשמישי קדושה, חשוב לבדוק אם מדובר במשפחה דתית או מסורתית, ובהתאם לכך לבחור את המוצרים המתאימים. לדוגמה, אם הילד מתכוון להניח טלית בכל יום, ניתן לקנות לו מחזיק לטלית. אבל אם הוא מתחבר יותר לתשמישי קדושה מסורתיים המסמלים את היהדות, ניתן לקנות לו שרשרת מגון דוד מעוצבת. מה הייתם קונים לבן שלכם? – לפעמים כל מה שאתם צריכים לעשות כדי למצוא את המתנה הטובה יותר לחתן המצווה הוא להתבונן בילדים שלכם. מה הייתם קונים לבניכם לכבוד המסיבה?

לפי זה, תוכלו לבחור את המתנה לחתן. מהו טווח המחירים שלכם עבור המתנה? – לכל אחד מאתנו ישנו טווח מחירים משלו אשר הוא אינו מתכוון לעבור. ברגע שאתם מגדירים לעצמכם את המחירים פחות או יותר, תוכלו לבחור מוצרים איכותיים במחירים משתלבים.

תשמישי קדושה הם התשובה

אם עדיין לא בחרתם את המתנה המתאימה עבור החוגג הצעיר, תוכלו להיכנס לאתר של מוצרי יודאיקה, להיכנס לקטגוריה של מתנות לכבוד הבר מצווה ולהתרשם מכל המוצרים הקיימים שם. לדוגמה, ישנו מגוון רחב של כוסות לכסף המיועדות לקידוש שאפשר לבחור לחוגג בר המצווה שיערוך את הקידוש הראשון שלו בשבת הקרובה. מתנות נוספות הן מחזיקים לטליתות בעיצובים שונים, יד כסופה לספר תורה, סט גביע לקידוש, סט הבדלה ועוד. עם מתנות כאלה כל חתן בר מצווה יהיה מרוצה.