בימים האחרונים הפיץ הרב ראובן אלבז, אוהב ישראל ונשיא עמותת הידור החסד, סרטון בו הוא פונה לכל אחד ואחד מאיתנו להתגייס למען נדכאים המבקשים סיוע ומוסיף ומברך את כל מי שיושיט להם יד.

"אחינו בני ישראל המסולאים בפז זכות התורה הקדושה תגן עליהם אלף המגן לתמוך באותם משפחות… מאשפות ירים אביון אשרי הנדיבים, עם ישראל גומלי חסדים ש ה' יזכנו לבוא לעזרתם

לתרומה לקרן בהובלת הרב אלבז לחצו כאן >>>

וכל אילו שמסייעים אנו מברכים אותם מקרב לב ועושים כל מיני תפילות עבור אותם אילו המסייעים לאותם משפחות שהם עניים מרודים שאין בכוחם לפרנס את עצמם ויזכו לשפע ברכה לבריאות והצלחה בכל…."

הוא עוד מרחיב על מצוקת הנדכאים: "חתנים כלות של משפחות נצרכות דוחים את החתונה למשך שנה או שנתיים שיאגרו כמה פרוטות והתומכים בהם וכן מי שלקוח חתן כלה שיזכה לבנות את בית בישראל כי זכות המצוה, גדולה רבה ועצומה והשמחה הזו לא תמוש מבית אותם נדיבי העם"

גבאי עמותת "הידור החסד" הביאו לפני הרב סיפורים מטלטלים שהסעירו את ליבו.

לסיפורים נוספים לחצו כאן>>>

טובה, אם לאחת מהמשפחות הנתמכות על ידי עמותת "הידור החסד", מתארת כיצד הגיעה המשפחה למצבה הקשה, "שמי טובה ואני אמא לשבעה. הכאב שלנו עדיין טרי וקשה לי מאוד לדבר עליו.. בשנה שעברה, למרבה הצער איבדנו את בעלי היקר, הוא היה חולה סרטן והפרידה ממנו הייתה קשה וכואבת. למרות שחלפה שנה, אני מתקשה להתאושש והילדים מסרבים להאמין שאבא לעולם לא יחזור".

הקושי של הפרידה מהאבא קשה עוד יותר כאשר המצב הכלכלי שלנו הוא נורא, כבר כמה חודשים שאין לנו אפשרות לקנות צרכים בסיסיים, אני בוכה בלילות בבדידות נוראית ונאנקת בימים על כל פרוטה, אני עובדת אבל במעט שקלים שאני מרוויחה אי אפשר לכלכל בית עם שבעה ילדים.

אני פונה ומתחננת, אנא תסייעו לי, תעזרו לי לגדל את היתומים הרכים שבבית שמחכים למעט יציבות, שרוצים לראות ארונות מלאים ואמא שמצליחה לחייך מבעד לדמעות", מספרת טובה.

לתרומה לקרן בהובלת הרב אלבז לחצו כאן >>>