הייתם רוצים לצאת לנופש שלם מעל העננים? הדמייה של מלון מעופף עתידני שוברת את הרשת עם טענות על מטוס ענק שיוכל להישאר מעל העננים במשך מספר שנים ברציפות.

לפי התכנונים, המלון המעופף עתיד להישאר באוויר ברצף במשך שנה שלמה, כאשר האורחים יוכלו להגיע ולחזור ממנו במטוס ייעודי. יחד עם חדרים מפוארים, המלון יכלול גם מרכז קניות, מסעדות יוקרה, בריכה, אולמות קולנוע ואזור משחקים לילדים. בנוסף, החלק העליון של המלון יוקדש לפלטפורמה רחבה שתאפשר תצפית מרהיבה מגג המלון מעל העננים.

על מנת להימנע משימוש בפחמן מזהם, וכן בשביל לחסוך באנרגיה, המלון יוטס בעזרת אנרגיה גרעינית שתופק מכור קטן שייבנה עליו. הכור יספק למלון אנרגיה בלתי נגמרת ויחסוך את הצורך בנחיתות על הקרקע, כך שהמלון יוכל להישאר באוויר במשך מספר שנים ברצף.

העתידנות ממשיכה גם בהטסת המלון, כאשר הוא ינווט באוויר בעזרת טייס אוטומטי מבוסס בנה מלאכותית. הטייס האוטומטי יידע לזהות מראש כיסי אוויר או קשיים בטיסה ויוכל להימנע מהם ולשמור על נוחות הטיסה.


אמנם, למרות הסרטון המושקע, חלק גדול מהגולשים הטילו ספק ביכולת להפוך את חזון המלון המעופף למציאות. חלק העירו שהגודל העצום שיידרש למלון יקשה עליו מאוד לטוס וכי העובדה שהמתכננים לא אמרו דבר על הגדלים שלו מעיד כי הם עדיין לא חשבו על כך לעומק. יש מן הגולשים שהשוו את התוכנית השאפתנית לספינת הפאר הטיטניק, שטבעה לבסוף יחד עם גודלה העצום.

סרטון ההדמיה נוצר על ידי המשתמש האשם אל חאלילי מיוטיוב שאמר שיצר אותו על בסיס תוכניות המפרט של טוני הולמסטן. בינתיים לא ידוע על מועד בנייה אפשרי של המלון, אבל נראה שההתעניינות הגדולה ברעיון בהחלט עשויה להוביל לבנייה כזו.

רוצים עוד? כתבות חדשות כל יום בצעירים בערוץ 7- המקום בשבילכם!