שחקן ראשון הוחתם בקבוצת אליצור שומרון
שחקן ראשון הוחתם בקבוצת אליצור שומרון צילום: אילן חתוכה

אחרי ההצלחה הגדולה של קבוצת הכדורסל 'אליצור שומרון' והעפלה לליגה הלאומית, בקבוצה החלו בהחתמת שחקנים לעונה החדשה.

הראשון לחתום הוא השחקן חן אחרק. זו תהיה העונה השלישית שבה הוא משחק בקבוצה. אחרק, בן 25, משחק כבר שנתיים בקבוצה לאחר ששיחק במספר קבוצות קודם לכן בליגה הארצית. במעמד החתימה השתתפו מנהל קבוצת אליצור שומרון וראש המועצה אזורית שומרון יוסי דגן אשר מלווה את הקבוצה ותומך בה.

בקבוצה מספרים כי בגמר בליגה הארצית שבו העפילה הקבוצה לליגה הלאומית, קלע אחרק 22 נקודות שהובילו יחד עם שחקנים נוספים לניצחון במשחק. אחרק חוזר על ידי קבוצות רבות שונות שרצו להחתים אותו בקבוצה שלהם, מדובר בשחקן מאוד בולט אהוב על ידי הקהל והאוהדים. החתמתו לעונה נוספת היא הישג גדול עבור הקבוצה.

נזכיר כי לפני שבועיים החתימה הקבוצה גם מאמן חדש לקראת העונה החדשה, דרור כהן. כהן הוא עוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל ובעונה הקודמת היה המאמן של מכבי ראשון לציון. החתימות החדשות מגיעות בזכות ההצלחה הגדולה של הקבוצה שתוך חמש שנים מאז היא הוקמה, כבר הגיעה מתחתית ליגה ב' אל הליגה הלאומית. הקבוצה מייצגת את תושבי מועצה אזורית שומרון ומטרתה לשים את השומרון על המפה גם בכדורסל.

חן אחרק אמר לאחר החתימה: "אני מאוד שמח לחתום עם הקבוצה, מרגיש בבית וגאה לייצג את השומרון".

ראש המועצה דגן ברך על החתימה עם אחרק, "לאחר הצלחה גדולה מאוד בליגה הארצית, אנחנו שמחים להתחיל להיערך לקראת תחילתה של העונה בליגה הלאומית. אחרק הוא שחקן בולט, אהוד ואהוב על הקהל שהיה ממובילי ההצלחה של הקבוצה בליגה הארצית. אנו עובדים על הכנת נבחרת מובילה שתצעיד את הקבוצה ואת השומרון לליגת העל".