דור המסכים
דור המסכיםצילום: canva

רק שבוע חלף מפתיחת מבצע הקיץ של מגזין הנוער "מקום בעולם", וכבר פונים רבים רשמו את ילדיהם כמנויים לעיתון הנוער "מקום בעולם", בכך ניצלו את ההטבה הייחודית העומדת לרשותם בתקופה זו, ארבעה חודשים חינם בערוץ טוב.

הורים לילדים בעלי מנוי לעיתון מספרים כי הרוויחו שעות של שקט ורוגע מתוך ידיעה שהילדים חשופים לתכנים תורניים, נקיים, וערכיים בקיץ, גם בקריאה וגם בצפייה.

שירה אדרי מירושלים מספרת: "תמיד בקיץ יש לי מצפון יש המון זמן ריק, ההטבה הזו סגרה לנו פינה, גם הילדים קוראים וצופים בתוכן שתואם לערכים שלנו בבית".

מגזין "מקום בעולם" הוא ערכי וכיפי יחד, יוצא אחת לחודש וכולל בתוכו מגוון כתבות וטורים מותאמים לנוער דתי - מטובי הכותבים בישראל לצד שפע מדורים העוסקים בעניינים העומדים ברומו של עולם הנוער הדתי. הוא כולל בתוכו את השפה הנכונה והערכים שכולנו רוצים להנחיל לנוער אך לא תמיד מבינים כיצד עושים זאת בדור המדיה המהיר.

"אנו מרוצים מקצב המנויים. הקדשנו למבצע ההרשמה 100 הטבות, הופתענו מכמות הפניות, גם ההורים וגם הילדים מבינים שמדובר בעיתון איכותי שיכול למלא את שעות הפנאי בתוכן ערכי ומעשיר, בנוסף לאפשר לילדים צפייה בסרטים וסדרות חינוכיים. הקיץ הוא הזדמנות מצוינת לעטוף את הילדים שלנו בתכנים ערכיים לקריאה ולצפייה. בדור של היום לא מספיק אינטרנט מסונן, צריך לתת אלטרנטיבה חינוכית ערכית לילדים ולכן חיברנו גם מגזין וגם ערוץ לקיץ מוגן", נמסר מהמגזין.

להצטרפות למגזין בחודשיים ראשונים ב 5 שקלים וארבעה חודשים חינם בערוץ טוב לחצו כאן