דגל ישראל
דגל ישראל Image by Taylor Brandon/Unsplash

כשיגיע ראש ממשלה שרוצה באמת שהמדינה תהיה יהודית, הייתי כותב לו את הנאום הבא:

במדינה היהודית לא יהיו מצעדי גאווה. במדינה יהודית יהיו מצעדי משפחה. כדי לעודד הקמת משפחות יהודיות, פורחות. כאלה של אבא, אמא, והמון ילדים.

במדינה יהודית משפחה היא ערך. המדינה נבנית על בסיס תאים תאים, יציבים, בנויים היטב. הקשר לעבר, עתיד, וגם לנצח, עובר דרך המשפחה. ילדים שגדלים עם שייכות לדורות הקודמים, עם אבא ואמא, לא תלושים מהשורשים שלהם. זה בונה תודעה של נצח, בלי צורך בהסברים ארוכים, פשוט מתוך החיים הטבעיים, המשפחתיים.

גם המסורת עוברת דרך משפחה, ולימדתם אותם את בניכם, מהזקנים לצעירים. המנהגים, התורה, האופי היהודי המיוחד, הכל דרך המשפחה.

משפחה היא גם המקום הראשון שבו מופיעה אחדות אמיתית. איש, אישה, וילדים בכל הגילאים. שונים, אבל אחד, יחד. משפחה אחת. זה מעצב תודעה של אחדות, ה’ אחד ושמו אחד.

משפחה יהודית גם דורשת עידון של תאוות האדם הנמוכות, השפלות. וישמע משה את העם בוכה למשפחותיו- על עסקי משפחות, על עריות הנאסרות להם. האמון המשפחתי שבין איש ואישה דורש עידון של הנטייה המינית שבאדם. היצר הופך ליוצר, מזכך את הצד הנמוך והטמא שעלול היה להתפתח בו. הרחקה מכל אישה זרה, כל תא והבניין הפנימי שלו. בלי מקום לזרים וזרות, לא במגע, לא בעיניים, לא במחשבות. משפחה אחת, איש ואישה.

במדינה היהודית הערך הזה ודאי יתבטא בתכנית ממשלתית כוללת לחיזוק המשפחה.

יוקם משרד המשפחה, למטרה החשובה הזו.

בניית מערכי חינוך להקמת משפחה, כבר מהגילאים הצעירים. מערך הסברה רחב על חשיבות הקמת משפחה, ועל הדרכים לייצב ולחזק אותה.

סיוע כלכלי לזוגות צעירים, להתחלה קלה יותר של החיים המשפחתיים.

יופסקו הניתוחים הנוראיים של כריתת איברים לצורך שינוי גופני חיצוני מעוות, המכונים שינוי מין. טיפולי המרה נוראיים, בלתי הפיכים, שנעשים גם לילדים מבולבלים, כבר מגיל ארבע עשרה! במדינה מתוקנת רופא שיעשה דבר כזה יישלח לכלא, ותישלל תעודת הרופא. במקום לסייע להם, עם עזרה נפשית, מאמללים אותם יותר. שימוש ציני בקשיים של בני אדם כדי לקדם אג’נדה מקולקלת.

את כל הכסף שייחסך, מהמחלקות הללו שייסגרו, נוכל להפנות לתכנית חשובה באמת- מערך רפואי נפשי, לסיוע לכל המתמודדים עם נטייה הפוכה, חד מינית. כדי שגם הם יזכו להקים בית נאמן בישראל, כדי שלא ייפלו לעבור עבירה חמורה מהתורה, כדי שיזכו ללדת ילדים, שלהם, לא קנויים ומיובאים, כדי שגם הילדים שלהם יזכו לגדול גם עם אבא וגם אמא, זכות בסיסית של כל ילד.

יהיה גם עידוד ילודה, כמו בשנים הראשונות של המדינה. קצבאות למשפחות מרובות ילדים. גם סבסוד של כל טיפולי הפוריות, בתוך סל התרופות.

החזרת והגדלת משרות אם, סיוע לאמהות במשימה החשובה ביותר בחייהן. שלא יצטרך יותר אף ילד לפגוש את אמא רק בערב, אחרי מעון, צהרון ומטפלת. שיזכה כל ילד לאמא רגועה, מחבקת ושמחה, כשהוא חוזר מיום לימודים. זו האחריות שלנו לדורות הבאים, הכרחי להצמחת נפש בריאה.

לכן גם נשמור על האמהות שלנו, שלא ייפצעו חלילה בתפקידי לחימה בצבא. שלא ייפגע הגוף היקר, שעוד יידרש לכוחות רבים בתפקיד הכי חשוב שלו בעמ"י, הקמת משפחה. שלא תיפגע גם הנפש, הרכות והחום האימהיות, החשובות כ"כ לתינוק והילד. שלא תישרט בשירות צבאי קשוח, וחוויות קשות של לחימה. שתישמר העדינות היקרה.

ייחסמו תכנים לא ראויים ברשת, שהפכו לגורם מרכזי בפירוק בתים, וגם בהתפתחות נטיות הפוכות. הפריצות הזו מטמאת את הטהרה שלנו, את יראת השמיים, וגם מזיקה מאד לאהבה של איש לאשתו ואישה לבעלה.

ודאי יהיו עוד רעיונות רבים לחיזוק המשפחה היהודית. זו תוגדר משימה לאומית.

אנחנו נמצא את האומץ לעמוד מול כל ארגוני הלהט"ב האלימים, המטמאים, הגאוותנים. נצליח לעצור את הטירוף הזה, שמפרק אותנו מבפנים, את היהדות, וגם את הנורמליות הפשוטה. זה הפך להיות אצלם דגל המאבק לפירוק כל הזהויות שלנו, וגם בעולם כולו.

הניצחון הטבעי, הבריא, האמיתי, יבוא דווקא מעם ישראל, מתוך תורה. התוצאה ידועה מראש, גם אם הם נלחמים עכשיו בכל כוחותיהם. גאולה שלמה בוא תבוא, במהרה, והיא דורשת מאיתנו לצפות לה, אקטיבית,להתאמץ ולהביא אותה. קצת אור שידחה הרבה מן החושך.

בענווה, בלי טיפת גאווה.

הכותב: הרב חיים טייטלבוים הוא יו"ר תנועת ישראל יהודית