פרויקט 252 חוגג שנתיים
פרויקט 252 חוגג שנתייםצילום: 252

פרויקט 252 חוגג שנתיים של פעילות ענפה ומרגשת, בשבוע מטורף של פעילות לפנויים - פנויות, הדרכות ממוקדות בווצאפ, משימות לביצוע, מתנות ומפגש שיא אחד במסעדת "אביחיל" בירושלים.

"משמח לראות את ההצלחות של הפרויקט הזה", אומר גבי דניאל, מנהל הפרויקט, "אנשים מתמידים יותר בדייטים, מגלים ביטחון עצמי שמאפשר להתקדם, וכמובן מתארסים ומתחתנים. אותנו זה מרגש".

הצלחה אישית

פרויקט 252 קם לפני שנתיים כמענה על העליה המדאיגה במספרי הרווקים בישראל. "אני בעצמי הייתי רווק שנים רבות", אומר צוריאל גביזון, יזם הפרויקט, "והתחתנתי רק בזכות העובדה שהבנתי כמה דברים על עצמי, שאני לא עושה נכון. ברגע ששיפרתי אותם מצאתי את אשתי".

שיפור עם הוכחות

פרויקט 252 זוכה להדים רבים בקרב רווקים ורווקות דתיים בשנתיים האחרונות, ורבים מהם מעידים על שיפור בהערכה העצמית וביכולת ליצור קשר איכותי לאורך זמן. "אם היו אומרים לי לפני שנה, שאני אצליח להגיע לפגישה חמישית עם מישהי, הייתי מגחך", אומר מ', ממשתתפי הפרויקט, "זו פעם ראשונה שאני מנהל מערכת יחסים אמיתית, עם מישהי מקסימה. וזה לא בגלל העיניים היפות שלי, זה רק בזכות כל מה שלמדתי במפגשים בפרויקט. התוצאות לא פחות ממדהימות".

פרויקט 252 - עכשיו היומולדת!

יש לכם עכשיו הזדמנות מיוחדת להצטרף להצלחה: פעילות מיוחדת בה נצא למסע מרתק בדרך למציאת זוגיות, נתחיל בברור עצמי - מה אני מחפש בבן או בת הזוג. ביום השני בבניית כרטיס היכרות ממגנט, בהמשך יפתחו קבוצות וואצאפ מיוחדות בהם נעלה את הכרטיס שלנו, נצפה בהצעות ונמצא אהבה.

גולת הכותרת של הפעילות תהיה כנס פיזי חגיגי במסעדת "אביחיל" בירושלים שיועבר בשידור חי בזום לאלפי מחפשי זוגיות.

זו הזדמנות חד פעמית לפגוש את צוות המנחים של הפרויקט, להיפגש עם המשתתפים האחרים פנים אל פנים, ולקבל השראה להמשך הדרך, עד להגשמת החלום הפרטי.

הפעילות תתקיים החל מיום ראשון 10.7 עד יום שלישי 12.7 והכנס המרכזי יתקיים ביום רביעי 13.7 בשעה 19:00 בקפה אביחיל ובשידור חי בזום.

ההשתתפות בפעילות הינה חינמית, לחצו כאן להרשמה מהירה>>