הרב צבי טאו
הרב צבי טאוצילום: מפלגת נעם

רבנים חשובים בציונות הדתית מתגייסים למיזם גיוס ההמונים לישיבת 'גבעת אולגה'.

בימים אלה מציינת הישיבה עשור לקיומה ויצאה במיזם גיוס המונים במטרה לפתוח קרן לרכישת פנימיות לישיבה.

"לא היה לנו שום ספק שהתורה נמצאת בישראל ויש השתוקקות באומה ללמוד תורה, ידענו את זה אבל היום אנחנו גם רואים את זה", אומר הרב אריאל אדרי רב השכונה בהר חומה ור"מ בישיבת הר המור, בסרטון תמיכה לישיבת גבעת אולגה – "ישיבת גבעת אולגה היא הראיה שאינה צריכה ראיה, ראו, חזו את מפעל התורה בישיבת אולגה, עם ישראל בא ומתגדל".

"יש צימאון לתורה בישראל", אומר הרב דוד ג'יאמי. "אני זוכר לפני 10 שנים ישבנו עם 15 בחורים בבית המדרש הקטן, למדנו תורה ביחד. מה שיש היום זה שפע של הקב"ה. הקב"ה משפיע שפע גדול, שפע של הצלחה, תראו מה קורה פה – כבר אין מקום לזוז, אין ספק שיש לרב אפרים ולישיבה זכות גדולה וסייעתא דישמייא מיוחדת".

"הישיבה הזאת, אמר לי אחד מגדולי תלמידי החכמים בדור, היא 'מקום לליטוש יהלומים', לוקחים בחורי חמד, יהלומים מתוקים ומלטשים אותם לגדול בתורה. הזכות הזאת היא הזכות של כולנו, כולם רואים איך הקב"ה שותף בבניין הישיבה, אני קורא לכם -היו שותפים כמו שהקב"ה שותף".

ממשיכים בתנופה בישיבת גבעת אולגה. הצטרפו לגיוס ההמונים

"אנחנו נמצאים כרגע בשעות האחרונות של הקמפיין 'אל העשור הבא' ", אומר הרב אפרים ג'יאמי ראש הישיבה, "גדולי הרבנים, גדולי הדור, חיזקו אותנו במילים מאוד חמות בשותפות מאד מיוחדת ב"ה, אנחנו מבקשים מהציבור ברגעים הללו את השותפות של כל מי שיכול לפתוח את הלב שלו ולתת כל מה שהוא יכול לתת".

הרב צבי טאו אשר מחבב ומעריך מאד את הישיבה, תרם למיזם גיוס ההמונים וברך את הישיבה, "אני שמח שנפל בחלקי לתמוך בישיבה בגבעת אולגה, מהישיבות הטובות בישראל, אשרי מי שיזכה לעזור להגדלת התורה של הישיבה המפוארת הזאת, שהיא מאירה ומשפיעה על כל פני העיר חדרה ועל כל הצפון אשרי מי שעוזר לה, ימלא ד כל משאלות ליבכם לטובה".

כמו כן במהלך ימי הקמפיין הגיע רב העיר חדרה, הרב ישראל מאיר ביטון, לתמיכה וחיזוק התלמידים. יחסי הקרבה בין הרב ובין ראש הישיבה חמים, "זכינו אחרי 130 שנה שתבוא ישיבת הסדר לעיר שלנו, מלח הארץ, ספרא וסייפא של תלמידי חכמים, מול עיני אני רואה מגדלור של תורה שמאיר ומחמם את כל העיר", אמר הרב ביטון בהתרגשות והוסיף, "אמרתי לראש העיר ואני חוזר ואומר אין לנו מושג מה האור שלכם משפיע, כמה גזירות ל"ע הישיבה מונעת, מעט מהאור שלכם דוחה הרבה מן החושך, חזקו ואמצו וברכת ד' תהיה עליכם".

ממשיכים בתנופה בישיבת גבעת אולגה. הצטרפו לגיוס ההמונים

הרב צבי קוסטינר ראש ישיבת מצפה רמון שלח ברכה ותפילה מיוחדת לתלמידי הישיבה ולכל הציבור הקדוש בעם ישראל, "אני מכיר את ישיבת אולגה והרב ג'יאמי במשך שנים, אני גם בא לשם וזוכה להעביר שם שיעורים", אמר הרב, "לוקחים חברה ומגדלים אותם להיות תלמידי חכמים. אנחנו מאחלים להם שיצליחו ויקדשו שם שמים, הברכה שלהם היא הברכה של כל עם ישראל, להפיץ תורה לא רק באולגה אלא בכל האזור כולו. אני קורא לכל הציבור הקדוש לתרום לישיבה להגדיל תורה ולהאדירה ובזכות כוח התורה נזכה לבניין ירושלים במהרה בימנו, אמן".