מושי קליינרמן
מושי קליינרמןצילום: באדיבות המשפחה

פריצת דרך נוספת בחקירת היעדרות הנער מוישי קליינרמן שעזב את ביתו במודיעין עילית לפני יותר מ-90 ימים, ומאז נעלמו עקבותיו.

במגבלות צו איסור הפרסום שהוטלו על החקירה, מותר לדווח כי במשטרה מתכוונים להגיע לפיצוח הפרשה ביממות הקרובות.

כחלק מהתקדמות החקירה צפויים מעצרים נוספים. בני המשפחה של מוישי מבקשים מהציבור שלא להפיץ שמועות ופייק ניוז שמסתובבים ברשתות החבריות.

גיטה קליינרמן, אמו של מוישי, אמרה אתמול רדיו 103FM: "קיבלנו הודעה שמשהו התחדש בתיק ולא מעבר לכך, עדיין אין הוכחות, מבחינתי אני לא יודעת כלום. סיפרו לנו מה קרה ביומיים האחרונים ומה ההתפתחות אך זה לא רלוונטי כי עדיין אין לנו שחור לבן. עדיין צריך לבדוק ולחקור את זה, זה לא עובד ככה, מקווה שבקרוב יהיה משהו ונשמח לשתף את כולם".

"זה רק הכניס אותנו יותר ללחץ ודפיקות לב מואצות, כל הזמן זה ציפיות ואכזבות, אנו מפחדים לצפות יותר מדי שלא נתאכזב", הוסיפה.

תרמו וסייעו לחיפושים אחר מוישי קליינרמן

לדבריה, "אני חושבת שכל הכוחות הטובים ביותר במשטרה מגויסים לתיק של מוישי, ותודתי על כך. התקשורת עשתה פה תפקיד בכיר בלהרעיד את המדינה, ובכך שאי אפשר להזניח חיים של אדם, ילד בן 16.5 שנעלם, 80 יום לא התייחסו לזה בכלל כאילו מדובר בחפץ. אני לא רוצה להיכנס לזה כי אני לא יודעת מה באמת המניעים, אני חושבת שהיה קטע שלא היו מספיק אינטרסים וכוח של ציבור, והתיק הפך להיות ממוישי הפרטי למוישי של עם ישראל, חד וחלק".

"אני אומרת שיש לנו אבא חזק בשמיים שמנהל אותנו ומשגיח עלינו כל רגע, והוא כל יכול. כשהוא רוצה, זה קורה עכשיו. שכולם ימשיכו להתפלל שיחזור בריא ושלם, נמשיך להיות עירניים ולהתחזק בעזרת השם לסוף השמח והאופטימי בתקווה גדולה", סיכמה.