ברוך קרא
ברוך קרא צילום: ללא קרדיט

הפרשן המשפטי של חדשות 13 ברוך קרא תוקף בטור שפרסם באתר וואלה את יו"ר מפלגת עוצמה יהודית איתמר בן גביר על רקע נסיקתו בסקרים האחרונים.

"בן גביר אמר שהוא ממשיך דרכו של מאיר כהנא, אותו גזען שפרסם רשימת חוקים מומלצת שמזכירה חוקים ממשטרים גזעניים קיצוניים, בן גביר היה שותף פעיל בהסתה לפני רצח רבין וחגג לאחר הירצחו, בן גביר במשך שנים רבות תלה בסלון ביתו את תמונתו של רוצח המתפללים הנתעב, ברוך גולדשטיין, בן גביר ארגן קייטנות נערים שבהן אימן אותם כיצד להתמודד עם השב"כ. בן גביר הורשע בהסתה לגזענות, בתמיכה בארגון טרור, בהחזקת חומר תעמולה לארגון טרור ועוד".

ברוך קרא טען כי בן גביר חגג את מותו של אריאל שרון והעביר מסר לאלפי החיילים שיצביעו לו בבחירות הקרובות, "חיילים יקרים שיצביעו בנובמבר בפעם הראשונה, לידיעתכם שרון היה פוליטיקאי שנוי מאוד במחלוקת, וגם הח"מ פרסם עליו תחקירים רבים. עם זאת, שרון היה מצביא ענק, גיבור, לוחם ה-101, גנרל שהציל את מדינת ישראל במלחמת יום הכיפורים. בן גביר, לעומת זאת, שמבקש את קולכם, אף פעם לא לבש את המדים שאתם לובשים, פשוט כי הוא לא שירת בצה"ל - היה דחוף לו יותר לארגן לנערים קייטנות, שבהן הסביר איך להערים על כוחות הביטחון הישראליים המרושעים, אם חלילה הם, הנערים, ייתפסו על ידם במהלך הפרות סדר".

לדברי פרשן חדשות 13 איימן עודה, סמי שחאדה ואחמד טיבי, לא מאיימים על הפרויקט הציוני, פשוט כי אינם מתיימרים לייצג ערכים ציוניים. "כל חבר כנסת שמעודד בפומבי מאבק מזוין נגד ישראל צריך לעוף מהכנסת ולעמוד לדין", הבהיר.