תזמורת המהפיכה
תזמורת המהפיכהצילום: אפרת מזור

זה ערב שלכולם יש בו מצבי רוח. והפעם בכיוון החיובי בלבד. הערב הזה מתחיל בפרלוד של שופן ויוצא למסע בין יצירות מאת באך, ז'ובים, רדיוהד ומוסיקה מקורית שכתב זהר שרון, כשזהר ורועי ונגני תזמורת המהפכה משתפים פעולה עם מעצב התנועה אריאל וולף כדי ליצור אירוע בימתי חד פעמי, שבו הנגנים נמצאים בתנועה בלתי פוסקת.

את המסע המוסיקלי תתחיל התזמורת עם פרלוד של שופן, המשמש בסיס למטמפורזות מוסיקליות שכתב המלחין זהר שרון. המטמורפוזות של שרון שואבות את השראתן מהמוטיבים המוסיקליים של שופן, כאשר כל אחת מהן מאופיינת בהלך רוח מוסיקלי משלה (איטי ומלנכולי, מהיר ועליז, נמרץ ועצבני ועוד) ובהרכב ייחודי מתוך התזמורת.

אל המטמפורזות הללו יצטרפו עיבודים תזמורתיים ליצירות קאנוניות אחרות, וביניהן הפרלוד לפסנתר במי מינור מאת יוהאן סבסטיאן באך, סטנדרט הבוסה-נובה "How Insensitive" של המלחין אנטוניו קרלוס ז'ובים והשיר "Exit Music" של להקת רדיוהד.

יכולותיהם הוירטואוזיות של נגני תזמורת המהפכה יעמדו בפני אתגר חדש - נגינה תוך כדי תנועה וללא תווים. הלך הרוח המוסיקלי הייחודי של כל מטמורפוזה נמצא בדיאלוג מתמיד עם התנועה הבימתית של הנגנים, אותה עיצב הבמאי ומעצב התנועה אריאל וולף.

התנועה כולה מתרחשת בחלל שעל עיצובו הופקדו מעצב הוידאו יואב כהן ומעצבת התאורה קרן גרנק. החיבור החד פעמי בין מוסיקה, תנועה, ווידאו ותאורה יוצר ערב בלתי נשכח בעוצמתו. ערב שבו הכל משתנה ללא הרף.