לפני שנתיים בדיוק יצא לדרך פרויקט 252 עם מטרה יומרנית, לסייע בבעיית הרווקות המאוחרת במגזר הדתי, אבל אפילו מקימי המיזם, צוריאל גביזון וגבי דניאל, לא חזו את ההצלחה המסחררת של הפרויקט:

מעל 4,000 מנויים, 18,758 חברים בקבוצות הוואטסאפ 'בשעה טובה', אירועי ׳זום ספידייט׳ מרובי משתתפים, ועוד עשרות פעילויות שקידמו ציבור ענק של מחפשי זוגיות לקראת בניית בית.

לרגל יום ההולדת, עורכים ב-252 שבוע פעילות מטורף לפנויים פנויות, עם אתגר וואטסאפ, משימות, קבוצות היכרויות וכנס חגיגי בקפה אביחיל בירושלים. שבוע הפעילות יחל ביום ראשון 10.7 והוא פתוח לציבור הרחב.

לקראת השבוע המיוחד, הגיעו יזם הפרויקט צוריאל גביזון, ומנהל התוכן גבי דניאל לספר על השבוע החגיגי.

צוריאל, יזם פרויקט 252, מה עומד לקרות?

התרגשות עצומה, אנחנו חוגגים שנתיים לפרויקט המיוחד הזה, והאמת שיש לי חדשות מעולות: במהלך השנתיים האלו, התחתנו או התארסו כבר מעל 200 זוגות! בזכות ההדרכות של מיטב המאמנים, בפרויקט 252.

אני חושב שכשהתחלנו עם הפרויקט, לא חלמנו שזו תהיה כזו הצלחה מסחררת! החבר׳ה אוהבים את הפרויקט, מדברים עליו, מביאים חברים, ועכשיו, כמיטב המסורת, אנחנו הולכים לחגוג את יום ההולדת הזה בגדול, מה עומד לקרות?

אנחנו הולכים לחגוג במשך שבוע שלם! יומולדת של פרויקט 252 זה משהו מיוחד, לראשונה בפרויקט תהיה פה הזדמנות נדירה, להתקדם במשך שבוע מרוכז אחד, כל יום באתגר חדש, לקראת נישואין. ביום ראשון תהיה סדנה, ביום השני נכתוב כרטיס הכרויות מנצח, ביום שלישי ייפתחו כל קבוצות הווטסאפ של "בשעה טובה", להיכרויות אמיתיות.

וביום רביעי, נזכה להיפגש פיזית?

כן, יוצאים מהזום, עולים לירושלים, נפגשים ב׳קפה אביחיל׳, וכמובן גם בשידור חי און-ליין בערוץ 7, בזום, בפייסבוק, ביוטיוב - זו חגיגה שלא היתה כמוה! אנחנו הולכים לפגוש זוגות שהתחתנו דרך הפרויקט, להכיר את המאמנים, לשמוע הרצאות ׳טד׳ קצרות, ולקבל המון ערך ופרסים.

תהיה עוגה? נוכל להביע משאלה?

ודאי, לא רק עוגה אחת, אני חושב שיהיו המון עוגות, וכל מי שיגיע ל׳קפה אביחיל׳ יוכל ליהנות מהן, זו חגיגה שלמה. אנחנו לא חוגגים רק יומולדת, אלא בעיקר את המספר הנפלא הזה, של 203 זוגות שכבר התחתנו בעזרת פרוייקט 252.

חברים וחברות - אם אתם רווקים ורווקות, פנויים לאהבה, ואתם רוצים לחגוג יחד איתנו את חגיגות שנתיים של הפרוייקט, בשבוע שלם של חגיגות, וכמובן לקבל פרסים ומתנות - הירשמו עכשיו בלינק מתחת למסך.

המטרה שלנו בשבוע הזה, היא לתת לכם כלים מעשיים איך להכיר באמת, ולמטרות הכי טובות. תירשמו, אנחנו מחכים לכם.

לפרטים המלאים על שבוע החגיגות של פרויקט 252 לפנויים פנויות לחצו כאן>>