חמישה שקלים
חמישה שקלים צילום: ISTOCK

את שעמום הקיץ בקרב בני נוער מכל סוגי המגזרים בעולם - אין צורך להציג בפני אף הורה.

עשרות ימי חופש רצופים ללא מטרה מוגדרת וסיפוק - לא עושים טוב לאף אחד. כל שכן כשהמסכים מרצדים בכל פינה בבית (ובכיסים).

"לאיפה כל זה מוביל?!", שואל ההורה התורן, נאנח ומצפה בקוצר רוח לראשון לספטמבר, למניינם.

אבל ביננו, חופש גדול יכול להיות מעצים ושווה במיוחד, הן להורים והן לבני הנוער – אם יודעים מה לעשות אתו. איך אמר פעם מישהו שהיה נשיא ארה"ב? 'כן, אנחנו יכולים'.

בגיליון החדש של מגזין הנוער הדתי "מקום בעולם" בני ובנות הנוער ימצאו מגוון כלים נחוצים להגשמה עצמית בחופש הגדול: מדריך ענק לענייני עבודות נוער, כתבות על הגשמה עצמית ושפע תוכן איכותי ותרבותי שירענן להם את הקיץ היבש שרק התחיל.

ועכשיו: מגזין "מקום בעולם" במבצע שבא לכם בול בזמן: 5 שקלים בלבד לחודשיים ראשונים (למנויים חדשים). כן, המחיר הזה סימלי לגמרי כדי שגם בני נוער שלא נחשפו למגזין יצטרפו למשפחת המנויים שנהנים כל חודש מהמגזין המושקע.

10 שקלים בלבד לחודשיים. זה כל הסיפור כדי שבחופש הזה, חודשים תמימים, החבר'ה הצעירים ישבו על מגזין מודפס, שמתפקד לעת עתה כמדריך התרבות והפנאי הרשמי של בני הנוער שהוריהם מנסים לתת להם ערכים יפים ופנאי, בכפיפה אחת.

אתם יודעים איך זה עובד אצלנו, בני האדם.

לפעמים, תעסוקה שוטפת של חופש שלם מתחילה בקריאת טור אישי שכותב במגזין איש אימון אישי - שמדבר את שפת הנוער הדתי, או בהשראה שמעוררת כתבת קיץ שמדריכה צעד אחר צעד איך עוברים את החופש הזה נכון: נרגעים, נהנים, אוגרים כוחות ויוצאים מהחודשיים האלה אפילו בוגרים יותר.

כן, בני הנוער שלנו חזקים יותר ממה שנדמה לנו.

אנחנו מכירים אותם מקרוב. הם רק צריכים שנעניק להם את הרעיונות הנכונים בהנגשה הנכונה ואת זה – עושים כבר שנים ב"מקום בעולם", מידי חודש.

קיץ הוא הזמן הנכון להצטרף למשפחת המנויים כדי שבני הנוער יצליחו לפתוח את הראש למקומות הערכיים שכולנו רוצים שהם ישהו בהם, כמה שיותר זמן. תמיד.

להזמנת מגזין הנוער "מקום בעולם". במחיר המיוחד למנויים חדשים: 5 ₪ בלבד למשך חודשיים! לחצו כאן >>