אביגיל טנג'י
אביגיל טנג'י צילום: באדיבות המצולמת

אביגיל, או בשמה המלא אביגיל קלינג טנג'י, משחררת סינגל שלישי מתוך אלבום הבכורה שבדרך שמשלב סול, B&R ופולק, ומכיל טקסטים כנים הנוגעים סביב חיי היום יום מתוך נקודת מבט נשית ואמונית.

בשיר, שנקרא "אני בדרך", היא מתארת את המסע הארוך שעברה ושעוד תעבור בדרך חזרה הביתה. אך העיקר זה לא להתייאש מהמסע הזה ולא לשכוח ליהנות מהדרך.

"3 שנים עברו מההופעה הראשונה שהיא כולה שירים מקוריים" מספרת אביגיל, "מאז זכיתי להוציא 2 שירים והיום יוצא השלישי, להופיע עוד, לתקלט במקומות גדולים וקטנים, ויש לי עוד הרבה חלומות להגשים אבל משתדלת בעיקר ליהנות מהדרך. סקרנית ופתוחה כלפי מה שעוד יבוא ותודה לכל מי שצועד ומלווה אותי בדרך הזאת".

אביגיל היא מוזיקאית, זמרת ויוצרת שספגה את עולם המוזיקה והנגינה עוד בבית ילדותה , כיום, לאחר שלמדה תרפיה במוזיקה, היא משלבת את העיסוק במוזיקה ככלי ריפוי ובמקביל היא מנגנת כ-DJ.

"כל השנים כתבתי" היא מספרת, "והשירים נכנסו ישר למגירה. כי להתחתן וילדים ופרנסה ולימודים ועוד תואר ועסק שמתפתח אז בשביל מה ולמה? ומאיפה עוד כסף ואנרגיה וזמן להשקיע בזה. ואם לא יאהבו? ואם לא יצליח? ואיך זה יקרה בכלל עם ההלכה? אין לי תשובה. רק דחף מטורף וקול ברור שאומר לי: עכשיו תורי".

"אחרי שנים שבהם מכירים אותי בעיקר כ די ג'יית בסצנה של מסיבות נשים ואירועים, שזה כיף ומגניב לתת מקום ולנגן יצירות של אחרים, הגיע הזמן לקפוץ למים ולתת ביטוי ליצירה האישית שלי. זה דורש ממני הרבה יותר אומץ וחשיפה אבל מרגישה שזה הזמן שלי. ואם לא עכשיו אימתי. אני מאמינה שלא סתם קבלנו מתנות משמיים, והגיע הזמן להוציא אותם החוצה. והלוואי ויעשה טוב בעולם".