גל שטרנברג במעמד החתימה עם ראש מועצה אזורית שומרון
גל שטרנברג במעמד החתימה עם ראש מועצה אזורית שומרוןצילום: מועצה אזורית שומרון

לקראת פתיחת עונת הכדורסל, בקבוצת 'אליצור שומרון' ממשיכים בגיוס והחתמות שחקנים חדשים.

לאחר שבשבועות האחרונים החתימו בקבוצה את השחקן חן אחרק לעונה שלישית, נסגר השבוע חוזה עם שלושה שחקנים חדשים בדרך ליצירת ההרכב שיוביל את הקבוצה לראשונה בליגה הלאומית.

שלושת השחקנים החדשים שחתמו בקבוצה הם אייל שולמן, גל שטרנברג, ועמית אלון. שלושה שחקנים חזקים שכולם משחקים בליגה הלאומית.

עמית בן ה-22 גדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה. בעונה שעברה היה חלק משמעותי מההצלחה של חבל מודיעין כשהוא קולע 5 נקודות למשחק עם למעלה מ45% מחוץ לקשת. אייל שיחק בעונה שעברה בהפועל חבל מודיעין ועזר לה להגיע למקום השני בליגה כשהוא מעמיד ממוצעים של 10 נקודות ו-5 אסיסטים למשחק.

"אני שמח מאוד להצטרף למשפחת שומרון", אמר שולמן. "תמיד כיף להתחיל אתגר חדש, מחכה לתחילת העונה ובטוח שתהיה קבוצה תחרותית שתתן גאווה לאוהדים".

גם השחקן גל שטרנברג הביע את שמחתו על חתימת החוזה ואמר: "אני גאה ונרגש להצטרף למועדון אליצור שומרון. בהזדמנות זו אני רוצה להודות להנהלה ולדרור על האמון, אני בא מוכן,רעב ובטוח שנמשיך את רוח המועדון ונעשה עונה מוצלחת ביחד עם התלכיד הקבוצתי שנבנה".

כאמור, חתימתם של השלושה מצטרפת לחן אחרק שכבר חתם על חוזה לעונה הקרובה. אחרק חוזר על ידי קבוצות רבות שונות שרצו להחתים אותו בקבוצה שלהם. מדובר בשחקן מאוד בולט אהוב על ידי הקהל והאוהדים. החתמתו לעונה נוספת היא הישג גדול עבור הקבוצה.

לפני כחודש החתימה הקבוצה גם מאמן חדש לקראת העונה החדשה, דרור כהן. כהן הוא עוזר מאמן נבחרת ישראל בכדורסל ובעונה הקודמת היה המאמן של מכבי ראשון לציון.

בניית הקבוצה מחדש והחתמות על חוזים לשחקנים חדשים וותקים, מגיעים בעקבות ההצלחה הגדולה של הקבוצה שעלתה בסוף העונה האחרונה לליגה הלאומית. מדובר בהישג מרשים של קבוצה שתוך חמש שנים מאז היא הוקמה, כבר הגיעה מתחתית ליגה ב' אל הליגה השניה בחשיבותה בענף. הקבוצה מייצגת את תושבי מועצה אזורית שומרון ומטרתה לשים את איזור זה על המפה גם בספורט ובכדורסל.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן נפגש עם השחקן גל שטרנברג ואמר לו: "ברוך הבא, השומרון הוא הבית שלך, תרגיש כאן בבית, יש לנו מטרה ברורה לעלות לליגת העל ולשחק באירופה". עוד הוסיף דגן: "אני מברך את עמית אייל וגל על הגעתם לשומרון, שמח שהחליטו להגיע אלינו ולהצטרף למועדון, נמשיך להשקיע ולבנות קבוצה טובה מאוד לליגה הלאומית, ונביא את אליצור שומרון הכי רחוק שאפשר".