יובל לוין. מגיע לשומרון
יובל לוין. מגיע לשומרוןצילום: דוברות מועצה אזורית שומרון

מליגת העל לשומרון. העולה החדשה אליצור שומרון, שתשחק לראשונה בליגה הלאומית, הליגה המקצוענית השניה בטיבה בכדורסל הישראלי, ממשיכה ברצף החתמות חזק ומעניין, כשהפעם היא מודיעה על החתמתו של שחקן ליגת העל יובל לוין.

לוין בן ה-18 המתנשא לגובה של 2.02 מטר, גדל במחלקת הנוער של מכבי תל אביב ובעונה החולפת שיחקבליגת העל במדיה של הפועל גליל עליון.

לוין נמנה גם על סגל נבחרת הנוער בכדורסל והחתמתו מהווה המשך הצהרת כוונות של העולה החדשה לליגה הלאומית, הקבוצה מהשומרון שמכוונת לליגת העל.

החתמתו של לוין מצטרפת להחתמות האחרונות שהוחתמו בקבוצה מהשומרון כאשר אייל שולמן, גל שטרנברג, עמית אלון וחן אחרק חתמו גם הם בקבוצה מהשומרון.

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בירך את לוין: "אנחנו ממשיכים יחד לחזק את אליצור שומרון - כדי להגיע לחזון במהירות האפשרית: עלייה לליגת העל, אליצור שומרון ממשיכה עם רצף החתמות טוב, המאמן דרור כהן עושה עבודה מצויינת, אני מברך את יובל, ברוך הבא לקבוצה שהיא משפחה, נמשיך להשקיע ולבנות קבוצה טובה מאוד לליגה הלאומית, ונביא את אליצור שומרון הכי רחוק שאפשר".

בניית הקבוצה מחדש והחתמות על חוזים לשחקנים חדשים וותיקים, מגיעה בעקבות ההצלחה הגדולה של הקבוצה שעלתה בסוף העונה האחרונה לליגה הלאומית.

מדובר בהישג מרשים של קבוצה שתוך חמש שנים מאז היא הוקמה, כבר הגיעה מתחתית ליגה ב' אל הליגה השניה בחשיבותה בענף. הקבוצה מייצגת את תושבי מועצה אזורית שומרון ומטרתה בין היתר לשים את השומרון על המפה גם בספורט ובכדורסל.