מיני בר תמי 4
מיני בר תמי 4 צילום: יח"צ

כיום כמעט בכל בית ומשרד ניתן למצוא את ברי המים שהפכו לחלק בלתי נפרד מהנוחות שלנו. ברי המים מעודדים שתייה, הם קלים לתפעול והם נוחים במיוחד במשרדים ובבתים, לחיי היום יום וגם לאירוח. לעיתים יש תקלות בברי המים ולכן יש צורך בשירות תיקון תמי 4, אבל למי פונים ומה יכולות להיות הסיבות לתקלות? על כך ועל נושאים נוספים בהקשר במאמר זה.

תיקון תמי 4 – סיבות לתקלות במכשיר

יכולות להיות תקלות רבות שמצריכות הזמנת שירות תיקון תמי 4, להלן התקלות הבולטות ביותר:

  • קורוזיה או בעיה של חיבור בין מערכת המים במכשיר ובין מערכת החשמל.
  • תקלה באחד הצינורות הפנימיים של המכשיר בשל תקלה.
  • תקלות בשל פגיעה או נפילה של המכשיר.
  • תקלות בלוח האם של המכשיר.
  • תקלה בצנרת הביתית – הצטברות אבנית או נזילה.

האם יש צורך בטכנאי בעת החיבור הראשוני?

כשרוכשים מכשיר חדש, בטח אם מדובר על מכשיר שאמור לשמש אותנו כמשפחה או במקום העבודה, מומלץ לעשות זאת באופן מקצועי.

החיבור הראשוני למערכת אינו מסובך, אך עם זאת מומלץ לעשותו עם טכנאי המתמחה בשירותי תיקון תמי 4. מדוע? כי הטכנאי יחבר את המערכת באופן מדויק וייקח אחריות על החיבור והוא גם יסביר כיצד לתפעל אותו באופן שיסייע לשמור על חיי המכשיר.

להקפיד על ניקיון המכשיר

ההמלצה הראשונה והעיקרית שכל טכנאי מכשירי תמי 4 ייתן היא לשמור על המכשיר נקי והיגייני. הרבה מהתקלות שקשורות בבר המים מתחילות בחוסר תחזוקה נאות ולכן ישנה חשיבות גבוהה לנושא.

מהן ההמלצות העיקריות לתחזוקה? קודם כל יש לשמור על ניקיון חיצוני של המכשיר, לנגב את הלחצנים השונים ואת הפיה בתרסיס נגד אבנית. את מגש הכוסות ואת כיסוי בר המים מומלץ לנקות עם מים ומטלית וכמובן לשמור על המטבח נקי.

מומלץ להקפיד על החלפת נורה ומסנן בתדירות על פי הוראות היצרן. תפקיד הסנן הוא לספוח אליו את הכלור, את החול ואת החומרים השונים במים ולמנוע מהם להיכנס למים.

לכן, יש להקפיד על החלפה של לפחות אחת לשנה כדי לוודא ששותים מים נקיים באמת. כמובן שההחלפה תלויה במקום בו מוצב בר המים ותדירות השימוש בו ויש הבדל בין משרד ובין בית פרטי.

הזמן הנכון לקרוא לטכנאי

קריאה לטכנאי שירות תיקון תמי 4 מומלץ כאשר חשים טעם מוזר או כשמשהו במכשיר לא עובד כשורה.

כדאי להזמין טכנאי זמין, שמכיר לעומק את תחום ברי המים ויש לו ניסיון בתחזוקתם ותיקונם. כמו כן, ישנם מחירונים באינטרנט מהם ניתן להסיק מהו מחיר ממוצע של תיקון וניתן להיעזר בהם.