הדס קליין
הדס קליין צילום: Yonatan Sindel/Flash90

משפט נתניהו: העוזרת האישית של ארנון מילצ'ן, הדס קליין, התלוננה הערב (שני) במשטרה נגד האישה שקראה לעברה קריאות השמצות בתום הדיון היום בבית המשפט שעסק ביום האחרון של עדותה. התלונה האחרונה מתווספת לתלונה שכבר הגישה קליין בחמישי שעבר על פרסום תמונת ביתה וכתובתו.

בסביבתה של קליין אמרו כי "האירוע היום הוא תוצאה של תעמולה שקרית, ובהיעדר חקירה נפתח פתח לעוד מטרידים שבפעם הבאה יהיו אלימים יותר".

בשבוע שעבר הגישה קליין תלונה במשטרה על הטרדת עד נגד איש התקשורת אלי ציפורי. זאת, לאחר שפרסם תמונות של ביתה בטוויטר, לעג לגרסתה בדיון המשפטי וקראה לה "צבועה".

בתוך כך, דווח היום בכאן 11 מה צפויים להיות הטיעונים המרכזיים של צוות ההגנה. הראשון - הטענה שסכומי המתנות היו נמוכים בהרבה, והחשבוניות מטעות בעניין. הטיעון השני הוא שנתניהו לא היה מודע להיקף המתנות לרעייתו, וגם לגביו המצב העובדתי שונה מהמתואר.

הטיעון השלישי שההגנה צפוייה להציג הוא שמדובר במתנות במסגרות חברות, במיוחד שהיה ייעוץ - שעניין הייעוץ הוא סיפור משפטי מורכב בפני עצמו.

סנגורו של נתניהו צפוי להמשיך ולטעון כפי שאמר במהלך החקירה הראשית כי מדובר בעדות שמועה וסברה. בפרקליטות אומרים כי יש ראיות נוספות לדברים שהעידה קליין.