חגיגות יום ההולדת לפרויקט 252 צברו תאוצה בשבוע האחרון, בסדרה מיוחדת של משימות, ולמעלה מ1,450 פנויים ופנויות נענו לאתגר וקידמו את עצמם ב'קפיצת הדרך' לקראת מציאת אהבה.

הערב (רביעי 13.7 19:00) מתקיי אירוע השיא של החגיגות: מסעדת 'אביחיל' בירושלים, תארח את נבחרת המאמנים של הפרויקט, הוגה הרעיון צוריאל גביזון, מנטור התוכנית גבי דניאל, וכמובן זוגות שהתחתנו בשנתיים האחרונות בעקבות הפעילות המבורכת. האירוע ישודר בשידור חי בזום וכאן בערוץ 7.

"מדובר בסיפור הצלחה מסחרר", אומר צוריאל גביזון, יזם הפרויקט, "בזכות אלפי הפנויים והפנויות שעושים הכל כדי להגשים חלום. אנחנו מתרגשים להזמין את כולם להיפגש הערב באמת, ולהתקדם צעד נוסף בדרך להגשים את חלום הזוגיות".

בשבוע האתגרים החדשני, מילאו את המשימות למעלה מ1,450 פנויים ופנויות, החל משלב זיהוי החוזקות הטובות ביותר; דיוק התכונות החשובות לחיפוש בבן הזוג; הדרך הנכונה לכתיבת ׳כרטיס הכרויות׳ מנצח; והשתתפות בקבוצות הווצאפ הענקיות של הפרויקט ועוד.

הערב כאמור יתקיים אירוע השיא של החגיגות, באירוע ענק ומרגש. "הערב נשמע הרצאות בסגנון טד ממיטב המאמנים של פרויקט 252", אומר גבי דניאל, מנטור הפרויקט, "כל מחפש זוגיות שיצפה בשידור יקבל סט כלים שיתן לו קיצור דרך לאהבה".

להרשמה מהירה חינם לחצו כאן>