מלגזה
מלגזה צילום: FREEPIK

בימינו נעשה שימוש רב במלגזות בתעשיות רבות ובענפים שונים, ובעיקר במפעלים, מחסנים, שטחי עבודה גדולים פנימיים וחיצוניים, ובכל מקום שיש צורך לשנע ציוד כבד מנקודה אחת לאחרת מבלי לבזבז זמן.

מדובר ב"כלי עבודה" שהפך את משימת ההרמה של משאות כבדים, נשיאתם, והובלתם למשימה פשוטה ומהירה, ולא פחות חשוב, לבטוחה הרבה יותר.

בעוד שבעבר רוב המלגזות היו מלגזות דיזל (והן עדיין בשימוש!), כיום השימוש במלגזות חשמליות נעשה נפוץ הרבה יותר מכמה וכמה סיבות, כגון העובדה שהן ידידותיות יותר לסביבה, (ובמיוחד בהשוואה למלגזות המונעות בגז דיזל!), המבנה שלהן מאפשר מהירות גבוהה יותר ויכולת תמרון קלה, וההתאמה שלהן לשימוש פנימי ולטיפול במגוון רחב של עומסים.

עממה, כדי לרכוש מלגזה חשמלית איכותית שתיתן מענה לצרכים שלכם, חשוב לדעת איזה דגם מתאים לכם, ממי לרכוש, ומהן היתרונות השונים של מלגזות חשמליות. לשם כך, הכירו את חברת ציוד בע"מ, אחת משלושת יבואני המלגזות הגדולים בארץ.

אז מהם היתרונות של מלגזות חשמליות?

1. עמידות למזג אוויר- למלגזות חשמליות יש תא מנוע אטום שמונע חדירה של גשמים, לחות, לכלוך, ועוד.

2. בטוחות יותר לשימוש - המלגזות החשמליות פועלות על סוללות כבדות משקל, ובעלות מרכז כובד נמוך יותר, מה שמעניק להן יציבות טובה יותר ובטוחה יותר.

3. שדה ראייה - הראות במלגזה חשמלית היא טובה יותר באופן משמעותי, ובעיקר מהסיבה שאין בהן מכלי דלק ושאינן מייצרות פליטה.

4. יכולת תמרון - המבנה החדשני של מלגזה חשמלית מאפשר לבצע סיבובים קטנים יותר ולתמרן את המלגזה בקלות רבה יותר במקומות מאתגרים.

5. חסכון באנרגיה - אחד היתרונות המשמעותיים של מלגזות חשמליות הוא שהן צורכות פחות אנרגיה, ושהן אינן פולטות גזים רעילים המזהמים את האוויר (כמו מלגזות דיזל), שזה בימינו אחד הגורמים העיקריים (ובעיקר ההרסניים!) לזיהום הסביבה.

המלגזות החשמליות של לינדה בחברת ציוד בע"מ

חברת ציוד בע"מ מייבאת לארץ ביבוא בלעדי מלגזות וציוד שינוע ייעודי של החברות הנחשבות ביותר באירופה בתחום ענף השינוע, וביניהן חברת לינדה, שהיא אחת מהיצרניות המובילות בעולם בתחום המלגזות.

מלגזות לינדה הן שילוב של איכות, בטיחות, חדשנות, ואסתטיקה, והן אף עוצבו על ידי מפעלי פורשה תוך מתן דגש על נוחיותו ובטיחותו של מפעיל המלגזה.

כמו כן, הייחוד של המלגזות החשמליות של לינדה זה המבחר המשובח של המלגזות, והאפשרות להזמין מלגזה חשמלית בהתאמה אישית ובהתאמה לצרכי הלקוח (כגון סוג השילדה, גובה, אורך, וטווח של גבהי הרמה שונים).

מעבר לכך, המלגזות כוללות מערכת הנעה חדשנית המגבירה את הביצועים ואת הבטיחות, מערכת בקרה עם אטימות גבוהה המפחיתה את הסיכויים לחיווט חשמלי, ממשק עבודה ייחודי, שדה ראייה אופטימלי, נוחות ובטיחות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אמינות עם אחריות, ויעילות וחסכון משמעותי שגם מגביר את יעילות התפעול וגם מפחית עלויות.

ראו עוד: עגלות משטחים