ארקדי דוכין
ארקדי דוכיןצילום: מאור גרידיש

ארקדי דוכין, מהיוצרים החשובים והמרגשים במוזיקה הישראלית, יעלה לכבוד ט"ו באב את המופע "יש בי אהבה" הכולל את שירי האהבה הגדולים שלו, שהפכו לפס הקול של כולנו בארבעה עשורים של יצירה.

לרגל המופע יוצא כסינגל דואט של דוכין ואריק איינשטיין ז"ל לשיר "יש בי אהבה", שדוכין כתב והלחין, שהפך לנכס צאן ברזל בתרבות הישראלית ולאחד משיריו האהובים ביותר של איינשטיין.

לדואט צולם קליפ מרגש כמחווה לאהבתו של איינשטיין לכדורגל, בהשתתפות שחקני כדורגל מהעבר ומההווה, ביניהם: יוסי בניון, אבי נמני, עודד מכנס, בני לם, מוטל'ה שפיגלר, סלים טועמה, צ'רון שרי, נטע לביא, ברק בכר, עלי מוחמד וגיא צרפתי.

את הקליפ ביים, צילם וערך מאור גרידיש, ומשולבים בו קטעי ארכיון של איינשטיין מתוך הסרט "צבי אומר".

במופע החגיגי "יש בי אהבה" יארח דוכין את שלושת האמנים מתי כספי, ריקי גל ואמיר דדון, שיבצעו אתו על הבמה שירים שהתמקמו היטב בפנתאון שירי האהבה הישראליים: מתחילת הדרך עם "החברים של נטאשה" עד לאלבומי הסולו שלו ושירים שכתב לאחרים, לצד שירי האהבה המרגשים של מתי כספי, ריקי גל ואמיר דדון.

המופע "יש בי אהבה" יעלה ב-12.8.22 במשכן לאמנויות הבמה ת"א בהפקת toMix ועתיד להפוך למסורת שנתית בט"ו באב עם דוכין ואמנים אורחים.

מהשירים שיבוצעו במופע: "יש בי אהבה", "היא לא דומה", "עוד נגיעה", "מי אוהב אותך יותר ממני", "בגללך", "אוהבת לא אוהבת", "נאמר כבר הכל", "יש בך", "זקוק לך", "אל תתפשטי לי", "דומינו", "שיר לירי", "שני סיפורי אהבה קצרים", "לפעמים", "ואני קורא לך" ועוד רבים וטובים.