וינברגר ודגן
וינברגר ודגן צילום: הליכוד שלי

בעיתון "ישראל היום" דווח כי לקראת הבחירות הפנימיות ("פריימריז") בליכוד שיתקיימו בעוד כשבועיים, הצליחו במטה "הליכוד שלי" - קבוצת ההתיישבות הגדולה בליכוד להשיב מעל 1,000 מתפקדים ותיקים שעזבו את המפלגה או שהתפקדותם פקעה, באמצעות "מוקד הליכוד שלי", המופעל על-ידי בני ובנות נוער למען ארץ ישראל.

השבוע התייצבו שוב במצודת זאב בתל אביב יוסי דגן, יוני הישראלי ויעקב ויינברגר, ראשי הקבוצה, והשלימו הגשת טפסים נוספים של המתפקדים החוזרים, ובכך הגיעו למספר שיא של מתפקדים חוזרים בליכוד ושמרו על כוחה הדרמטי של הקבוצה המונה כ9,000 מתפקדים. על פי גורמים במפלגה מדובר בקבוצה הגדולה ביותר בליכוד.

מתפקדי "הליכוד שלי", קבוצת ההתיישבות הגדולה בליכוד, ממשיכים גם השבוע באנרגיות גבוהות את ההכנות לפריימריז בליכוד, בכדי להציב בראש רשימת הליכוד לכנסת העשרים וחמש את המועמדים האידאולוגים והנאמנים ביותר לארץ ישראל.

מבצע החזרת המתפקדים הותיקים שחידשו חברות במהלך האחרון, שעדיין בעיצומו, לקראת הבחירות הפנימיות בליכוד - חשובה מאד למפלגה והעובדה שצעד זה מבוצע על ידי המתיישבים ואוהבי ארץ ישראל, מחזקת את הכוח האידאולוגי בליכוד.

ראשי הקבוצה, להם השפעה עמוקה ודרמטית בליכוד, מסרו: "יחד, ככוח גדול של קבוצת המתפקדים האידיאולגית הגדולה ביותר בליכוד, נשים, גברים, מבוגרים, ונוער - נשמור על ארץ ישראל וערכי הליכוד''.

''אנו פועלים למען ההתיישבות עם אלפים רבים של מתפקדים נחושים. במספר דקות של חידוש התפקדות מצד חברי ליכוד ותיקים שחברותם פקעה, שומרים על ארץ ישראל. רק ככה, במאמץ משותף בימים אלו, נבחרת אידאולוגית אמיתית תוביל את מפלגת הליכוד לשלטון ולהקמת ממשלה נאמנת לחזון הציונות: מיליוני יהודים ביהודה, שומרון, בנגב, בגליל ובכל מקום בארץ ישראל."