נחש
נחשצילום: ISTOCK

תושב מחוז סיסאקט בצפון מזרח תאילנד חיפש בימים האחרונים את שני הכלבים שלו שנעלמו באופן מפתיע. לאחר ימים ארוכים של חיפושים התגלו שני הכלבים בתוך בטנו של נחש פיתון ענק שטרף אותם.

נחש הפיתון הגדול במיוחד, באורך של 6.7 מטרים, נמצא על ידי תושבים מקומיים זוחל לאיטו במגרש חומרי בנייה נטוש כאשר הוא עם בטן נפוחה ובולטת מיוחד.

לאחר שקראו ללוכדי נחשים שהצליחו ללכוש את הפיתון הענק, החלו מטפלים בבעלי חיים לבדוק מדוע בטנו של הנחש נפוחה בצורה יוצאת דופן, ולתדהמתם מצאו בתוך הבטן של הפיתון את שני הכלבים שנטרפו ככל הנראה על ידו בימים האחרונים.

"זה היה אחד הנחשים הגדולים ביותר שראינו עד כה. יתכן שהפיתון חי בשממה הזו במשך זמן מה וחי על חיות משוטטות. אחד התושבים בכפרים באזור דיווח על שני כלבים שלו שנעלמו לאחרונה. היו שני כלבים בתוך הנחש אז אנחנו מאמינים שאלו הן חיות המחמד החסרות", סיפר פייחאת צ'רואנסופה, אחד המטפלים בנחש שהצליח לשלוף את הכלבים מתוך בטנו של הפיתון הענק.

לוכדי הנחשים הצליחו ללכוד את הנחש ללא קושי רב, לאחר ש"הארוחה הכבדה" של שני כלבים אותם טרף, הקשו עליו להתנועע והוא נותר במקומו. הוא נלקח כעת למכון הוטרינרי המקומי שם יעבור שיקום וטיפול רפואי לאחר הקושי אותו חש בעקבות טריפת שני הכלבים.