גיוס עובדים
גיוס עובדים צילום: FREEPIK

בימינו אנשים רבים מחפשים עבודה בנרות. כאשר המחירים עולים, איכות החיים הגבוהה דורשת הוצאות משלה ואזרחים רבים בישראל מחפשים משרות משתלמות, המגייסים מקבלים קורות חיים רבים מדי יום ביומו.

חלק מקורות החיים רלוונטיים לתפקיד, וחלקם רלוונטיים הרבה פחות. בעבר, כדי להתמודד עם כמויות גדולות של קורות חיים היה צורך לעבור על כל העמודים בקפידה ולדלות פרטים מתאימים. היום קיימות מערכות גיוס עובדים שהופכות את עבודת הגיוס למורכבת הרבה פחות. מערכת גיוס היא כל מה שהארגון צריך כדי להשתדרג ולמצוא את העובדים הנכונים.

סודם של מגייסים חכמים

תהיתם פעם איך ארגון גדול חוזר אליכם במהירות גם אם הוא מקבל אלפי קורות חיים בחודש? חשבתם כיצד מנהלת משאבי אנוש יכולה לזכור בקלות שיחת טלפון עם מועמד שהתרחשה לפני שבוע? ובכן, תוכנת גיוס עובדים היא התשובה. תוכנות גיוס עובדים מאפשרות לבצע אוטומציה ולבחון את העובדים המתאימים כדי לערוך גיוס מועמדים בקלות. תוכנות אלה מבוקשות בקרב חברות הגיוס או כל ארגון או חברה שמגייסים עובדים בצורה מאסיבית. אלה מספר יתרונות בולטים שאפשר להפיק ממערכת גיוס טובה:

מגייסים עובדים? כל אחד יכול.

ישנם אנשים שיש להם רתיעה מסוימת מטכנולוגיות ותוכנות חדשות דוגמת תוכנות גיוס. הם חוששים שמא לא ידעו כיצד להפעיל את התוכנה בצורה הנכונה ויסתבכו עם הממשק. העניין הוא שמערכת גיוס עובדים נבנתה במיוחד עבור משתמשי קצה. יש לה ממשק מובנה, מעוצב וידידותי למשתמש שכל עובד יכול ללמוד להפעיל. תוך זמן קצר יוכל העובד לנהל את קורות החיים ולהנפיק דוחות.

המערכת שמבצעת במקומכם את הראיונות.

אם מדברים על גיוס מועמדים ראשוני, תוכנת גיוס יודעת לעשות זאת. ניתן להגדיר סינון ראשוני של מועמדים על ידי בניית שאלון אוטומטי עבורם, שאלון שהם יהיו מחויבים לעבור ברגע שהם שולחים את קורות החיים. בדרך זו משיגים שתי ציפורים במכה אחת. מצד אחד, יש למועמדים הזדמנות לבחון את החברה לפני שממשיכים הלאה ולראות אם היא מתאימה להם, ומצד שני המערכת מספקת סינון מועמדים ומקלה על עבודתם של המגייסים.

אפשר לחסוך כסף על עובד נוסף.

תוכנת גיוס עובדים היא בעצם כמו עובד נוסף בחברה או אפילו כמה, רק שאתם לא צריכים לשלם עבורו ביטוחים, פנסיה או משכורת. התוכנה עובדת בשבילכם 24/7, מסננת קורות חיים ומביאה לכם את המועמדים הרלוונטיים ביותר, בהתאם לדרישות התפקיד.

חוסכים בזמן.

מערכת גיוס עובדים מאפשרת למגייסים לחסוך בזמן יקר על ידי ביצוע תהליכי אוטומציה משמעותיים. ברגע שהמערכת מסננת את קורות החיים ומציגה רק את הטובים ביותר, קל יותר לנהל עניינים והעובדים יכולים להתפנות למטלות אחרות.

שומרים על רווחתם של המגייסים.

עבודה במחלקת משאבי אנוש אינה קלה. פעמים רבות היא מצריכה מולטי טאסקינג וכן עמידה בתנאי לחץ ובביצוע מטלות רבות. אך גם אם מדובר במגייסים טובים ומסורים, שחיקה בעבודה עושה את שלה. כך שבסופו של יום ניתן לקבל עובדים עייפים שמבצעים טעויות אנוש. תוכנת גיוס מאפשרת למנוע שחיקה בכך שהיא מאפשרת בצע תהליכים אוטומטיים בקלות.

Civi – מערכת שכדאי להכניס לעסק

עובדים במחלקת משאבי אנוש ומחפשים פתרון טוב ומתאים לגיוס עובדים? יש לכם ארגון גדול ואתם לא ממש יודעים כיצד להתמודד עם קורות החיים? מערכת Civi נועדה במיוחד בשבילכם. המערכת מאפשרת סינון מועמדים יעיל ונוח, כך שאתם מגיעים בדיוק למועמדים שאתם מחפשים. באמצעות תהיליכי אוטומציה מהירים ומשוכללים, ניתן לחסוך בזמן יקר ומשאבים רבים. כל מה שיש לעשות הוא להזמין את התוכנה.