הרב שניאור אשכנזי, הרב שמואל אליהו והרב חגי לונדין
הרב שניאור אשכנזי, הרב שמואל אליהו והרב חגי לונדין צילום: מכללת צמאה

רוב ההחלטות והבחירות בחיינו מושפעות באופן ישיר מהרגלים, גם אלו הנראים כנטולי חשיבות, הם האחראיים על בריאותנו, על מצב רוחנו ועל כל התנהלותנו הכלכלית והמשפחתית!

מאחורי כל הרגל (גם להרגל רע) עומד היגיון פנימי המעניק לנו תועלת כלשהי, אחרת הוא לא היה מתפתח מלכתחילה ובוודאי שלא נשמר והופך לאוטומטי. אך פעמים רבות התועלת קטנה לעומת הנזק.

לשנות הרגלים זה לא דבר פשוט בכלל, אבל זה אפשרי! בפרט אם רוכשים כלים לכך ומבינים כיצד הרגלים מתפתחים וכיצד הם משפיעים ישירות על חיינו.

הרשמה מראש בלבד – להרשמה ללא עלות לחצו כאן

כנס מכללת צמאה
כנס מכללת צמאה צילום:מכללת צמאה

אז מהו בכלל כוחו של הרגל? למה בעצם חשוב כל כך לשבור הרגלים רעים? האם יש לי הרגלים רעים בכלל? אז תכל'ס איך שוברים הרגלים רעים? נשמע בסך הכל אפשרי, אז למה זה כל כך קשה?

במכללת צמאה החליטו לקיים יום עיון מיוחד בדיוק בנושא הזה! – שינוי הרגלים! ביום העיון נעמיק בהשפעת ההרגלים על חיינו, נבין את המגרעות שבהרגלים הרעים וכיצד להתנתק מהם ולהסתגל להרגלים טובים שישפיעו על כל התחומים בחיינו.

בכנס הוירטואלי שמיועד לגברים ונשים ישתתף הרב שמואל אליהו שיסביר כיצד ניתן לשבור הרגל רע ולעשות שינוי אמיתי בעצמנו. הרב חגי לונדין יעסוק בהיבט של השפעת המעשים על פנימיותינו – אחרי המעשים נמשכים הלבבות. הרב שניאור אשכנזי יגע בסוד ה'ארבעים יום ונושעתי' כשיטה לשינוי הרגלים על ידי ההתמדה. והרב שמואל מינקוב יתן את שלושת הכלים מעולם ה-NLP שיוציאו אותנו מלולאת ההרגל שאנו נמצאים בה.

הרשמה מראש בלבד – להרשמה ללא עלות לחצו כאן

מכללת 'צמאה' מביאה חדשנות בלימודי תחום הנפש ומשלבת את שיטת ה-NLP העולמית עם לימודי פסיכולוגיה יהודית. במכללת 'צמאה' מלמדים טובי המרצים (במסלולים נפרדים לגברים ולנשים): הרב מיכי יוספי, הרב חגי לונדין, הרב דניאל כהן, הרב שמואל מינקוב, הרבנית נעמה מנוסי ועוד. בסיום הלימודים מקבלים תעודה רישמית ובינלאומית עם חותם HNLP העולמית. הלימודים מוכרים לגמולים ושנת שבתון (חובה ורשות).

הירשמו כעת ללא עלות לכנס הוירטואלי >>