אראל סג"ל, יאיר שרקי
אראל סג"ל, יאיר שרקי צילום: משה נחומוביץ, יח"צ

העיתונאי יאיר שרקי כתב אתמול (שלישי) בחשבון הטוויטר ציוץ אוהב לעיתונאי אראל סג"ל, זאת לאחר הטחת ציוצים קשים אחד נגד השני בשבוע שעבר.

כזכור, הטור של העיתונאי קלמן ליבקינד תחת הכותרת "חבורה קיצונית במחנה הביביסטי החליטה לשרוף את המחנה הלאומי על יושביו" עורר הדים וחשף פצעים שטרם הגלידו במחנה הלאומי.

לאחר פרסום הטור, בתגובה לדברים שכתב שרקי על הטור של ליבסקינד, עקץ אותו סג"ל על כך שדיווח בעבר כי נפתלי בנט אמר בשיחות סגורות בזמן מבצע שומר חומות כי ממשלת השינוי ירדה מהפרק. "תזכיר לאמין שרקי שממשלת השינוי ירדה מהפרק", כתב סג"ל.

תגובתו של שרקי לא איחרה לבוא. "הזדמנות לפרק את הפייק הזה שאתם מצמידים לי שנה: כיוון שפעם, ממש מזמן, היית עיתונאי, אתה יודע היטב שהדיווח על זה שבנט אומר בשיחות סגורות ש'ממשלת השינוי ירדה מהפרק' היה מדויק", כתב. "הוא אכן אמר זאת ללפיד ולעבאס ולחברי ימינה (ולעיתונאים. כמו ברדוגו) ידיעה פוליטית מעניינת, שכל כתב היה מדווח".

אתמול, לאחר שפרסם סג"ל בערוץ 14 מונולוג מעומק הלב שמיועד לאחיו בציונות הדתית שתמכו בממשלת בנט-לפיד, בו קרא לאחדות, כתב שרקי: "גם בלי שנסכים על הכל, על הדברים שאמרת והדמעות מהלב שהן הרבה יותר מלבן על על הפרצוף - לב. אנשים אחים אנחנו". סג"ל השיב לו: "אחים אנחנו".