מנוף סל
מנוף סל צילום: אלעזר מנופים

בואו ונכיר את מנוף הסל

מנוף סל הוא מנוף סטנדרטי, אבל השוני הוא שעל ראשו תוכלו לראות סל מלבני שעשוי ממתכת. בזכות מנוף הסל תוכלו להניף אנשים המוסמכים לעבודה בגובה לתיקונים שונים כמו תיקון פנסי רחוב, שילוט חוצות ועוד. מנוף הסל הוא קטן ונוח, דבר הנותן לו את האפשרות לגשת למקומות הצרים והגבוהים ביותר בצורה הנוחה ביותר שניתן לדמיין. בזכות הסל המגודר והבטיחותי, אפשר להשתמש בו לעבודות יותר מורכבות ולהרים יחד עם האדם שעובד את הציוד שצריך כדי לתקן את התקלה או להעביר את הציוד. זה יחסוך לכם זמן כי הכל יהיה צמוד אליכם ולא תצטרכו כל פעם לרדת למטה לקרקע כדי להביא שוב ושוב את הציוד הנדרש.

עבודה בגובה יכולה להיות מפחידה, אבל בזכות השכרת מנוף סל שנחשב לאחד הכלים הבטיחותיים שקיימים היום בשוק והם בעלי תו תקן, תוכלו לעבוד בגובה ללא כל חבלי קשירה או פיגומים. בעזרת מנוף הסל תוכלו לעשות הרבה דברים כמו התקנות שיכולות להגיע לגובה רב, ביניהם שלטי חוצות, מזגנים, מצלמות אבטחה ואפילו קירות טיפוס. תוכלו להשתמש בו בגיזום עצים ברחבי העיר שיעזרו לכם לבצע את העבודה במינימום בזמן, ובמקסימום איכות. גם האחריות על התאורה בעיר נמצאת על מנוף הסל, שאיתו ניתן לעבוד במגרשי ספורט, תאורת בניינים, פנסי רחוב ועוד.

איך אפשר להשכיר מנוף סל?

נתחיל בזה שהשכרת מנוף סל היא פשוטה מאוד. כל מה שתצטרכו הוא למצוא חברה שמתמחה בנושא, ולבדוק יחד איתם כי המיקום בו תצטרכו להשתמש במנוף הסל אכן מתאים לעבודה. אחרי שבדקתם שהכל מתאים לתחילת העבודה, תוכלו לתמחר את ההשכרה לפי העבודה הנתונה.

אז למה כדאי בכלל להשכיר מנוף סל? בואו נתחיל מכך שיש להם המון יתרונות:

- בעזרת המנוף תוכלו לעבוד בגובה רב, ללא כל פחד וחשש. המנופים בטוחים ומתאימים לעבודה בעיר עמוסה.
- ניתן לעבוד עם המנופים בערים צרות – המנופים יכולים להיכנס לכל פינה צפופה. כולנו מכירים את הערים האלו בישראל שאפילו למכונית סטנדרטית קשה להיכנס בהן. עם עבודה של מנוף תוכלו להיכנס לאזורים הצפופים ביותר ולעבוד בהם בגובה. כמובן שהסביבה בה מתבצעת העבודה נכנסת לתמחור העבודה, כי זה מעט יותר קשה לעבוד שם מאשר בשטח פתוח כמו מגרש ספורט.
- מנופים כאן כדי לחסוך לנו זמן יקר – עבודה עם מנוף סל בהחלט תקצר לכם את יום העבודה ותהפוך אותו לפרודוקטיבי ככל האפשר. פעם כשמנוף הסל לא היה קיים, אנשים היו צריכים לטפס את כל הגובה המסוכן הזה, לרדת בכל פעם כדי להביא ציוד – דבר שלקח המון זמן מהעבודה החשובה באמת.

לפני שאתם מתחילים לחשוב על עבודה בגובה, או השכרת מנוף סל, תוכלו להיעזר בחברה המתמחה בנושא. הכי חשוב שהעבודה תיעשה בסביבה בטוחה יחד עם אנשים מומחים בעלי הכשרה. אחת החברות עליה נוכל להמליץ לכם היא אלעזר הובלות ומנופים, שעובדים כבר שנים במקצוע ובהחלט כאן כדי לעשות את העבודה הטובה והבטוחה ביותר. לכל שאלה שיש לכם, תוכלו ליצור איתם קשר בטלפון 052-4487380 או באתר

https://www.elazarmanofim.co.il/

והם יעשו את מיטב המאמצים כדי שאתם תצאו מרוצים ובטוחים. כבר מאות אנשים השתמשו בשירותיהם וכולם יצאו מרוצים.