קצין אג"מ תחנת בית שמש מעדכן מהזירה דוברות המשטרה

אלכסנדר סבנוק בן ה-43 דקר למוות את בתו ליאנה בת ה-21 - ושם קץ לחייו. צוות מד"א שהוזעק לזירה, נאלץ לקבוע את מותם במקום.

על פי החשד, האב רצח את בתו בדקירות סכין בצווארה - ואז התאבד. אחיה של הצעירה, בן 17, הוא זה שמצא את הגופות, שהיו מוטלות בשני חדרים שונים בבית, והזעיק את השוטרים לזירה.

בסוף השבוע נסעה האם לצפון, וכשגילתה שאין מענה טלפוני מבתה - ביקשה מבנה לבדוק מה קורה בבית. כך גילה הבן את גופותיהם של אחותו ואביו בדירה.

פרמדיק מגן דוד אדום אושרי אדרי סיפר: "כשנכנסו לדירה ראינו את הגבר והאישה מחוסרי הכרה עם פציעות חודרות ומדממות בגופם. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם".

ראש עיריית בית שמש עליזה בלוך ביקרה בביתה של ליאנה סבנוק מיד בצאת השבת, "אני יוצאת עכשיו מביתה של ליאנה סבנוק ז"ל, תלמידתי לשעבר בברנקו וייס, בוגרת מסלול חיל האוויר. ילדה חכמה, חרוצה, מלאה באהבה. אזכור את החיוך שלה תמיד. צוותי הרווחה פועלים מול המשפחה מהיוודע האירוע וימשיכו לעמוד לצידם ככל שיצטרכו. תושבי בית שמש כולה מחבקים את המשפחה. יהי זכרה ברוך".

סגן ראש הממשלה ושר המשפטים גדעון סער הגיב ‏"הלב נקרע. חייה של ליאנה סבנוק, בת ה-21, נגדעו באכזריות על ידי אביה. אין לקבל את טרור האלימות במשפחה כגזירת גורל. גם במקרה זה היה צו הרחקה נגד הרוצח. אני מחוייב להשלים את הצעת החוק שהובלתי ושאושרה בקריאה ראשונה לפיקוח אלקטרוני לצורך אכיפת צווי הגנה במקרים של בני משפחה מסוכנים".