הרב מנחם בורשטין פונה לשגרירי מכון פוע"ה בראשו הוא עומד ומבקש את עזרתם לעזור לאחרים בפעילותו ארוכת השנים.

"אנחנו במצב שבו אנחנו חשובים איך אפשר לעזור לעוד מאות ואלפים בעם ישראל", אומר הרב בורשטין. "זה דבר שמלווה אותי בכל יום. כשאני קם בבוקר, יחד עם ה'מודה אני' אני חושב שעוד לא עניתי לפלוני ואני חייב לעזור לאלמוני ואני אומר לקב"ה 'תעזור לי. אתמול מצאנו פתרון. בבקשה' והתפילה שלי אחרת. אני לא מבקש בשבילי. אני לא יכול לראות את הסבל שנמשך שנים".

התגייסו לטובת הזוגות שעדיין מחכים לילדים >>

"אני רואה הרבה זוגות שיש להם אושר ואני לא יכול כשאני רואה את בני הזוג ש-5, 10 או 15 שנה אין להם ילד אני מרגיש שלא עשיתי מה שאני צריך לעשות, אז הקב"ה, תעזור לי", אומר הרב בורשטין ופונה לציבור הרחב: "תעזרו לי, תהיו השגרירים. רק עם עזרה שלכם נוכל להתקדם".

כמי שמגיע מבית של בעלי מוסר, אומר הרב בורשטין, המענה לשאלה מתי מותר לקנא היא שקנאה במצווה. "אני מקנא במצווה הגדולה שיש לכם כשאתם עוזרים ומשקיעים ואתם חשובים איך ניתן לעזור לעוד אנשים. אחד הדברים הקשים אצלי הוא שאני לא מסוגל לבקש מאנשים לתרום. אני אומר לעצמי שאני מזכה אותם במצווה ולא מבקש לתרום.

אל תתביישו, תרגישו שאתם השליחים, שאתם מזכים אותם ונותנים להם את הטוב, את הגן עדן ואת הזכויות הגדולות, אתם עושים אותם שותפים במפעל שמשקיע את הנשמה כדי לעשות רק טוב ולא לוקח כסף וחושב על הצד הרפואי הכי טוב ועל הצד ההלכתי והצד הנפשי. בבקשה, תשקיעו, תדברו, ואחרי שהשקעתם תגידו לקב"ה, אני עשיתי והשתדלתי לאחרים, עכשיו תחשוב גם עליי, תעזור לי ותזכה אותי".

"ברור לי לחלוטין שההשקעה הזו היא שתהיה מליץ היושר שלכם כל הזמן בכל מה שתעשו. לכאן אני יכול לצרף את הברכה שאני אומר בשם ורנו הרב מרדכי אליהו ימלא הקב"ה משאלות לבכם לטובה, כמו שהוא יודע מה טוב לכם", אומר הרב וחותם בדברי תודה לכל השותפים הרבים שמעודדים אותו ומוסיפים גם לו זכויות.

התגייסו לטובת הזוגות שעדיין מחכים לילדים >>