מסי וניימאר במדי ברצלונה. אחד מהם ילבש שוב את המדים הקטאלוניים?
מסי וניימאר במדי ברצלונה. אחד מהם ילבש שוב את המדים הקטאלוניים? צילום: רויטרס

שנה עברה מאז עזב ליאו מסי את ברצלונה הספרדית בקול תרועה רמה כשעבר לשחק במדי פאריס סן ז'רמן הצרפתית, ונדמה כי בקרוב צפויה הפתעה גדולה ומרגשת במיוחד.

בראיון שקיים נשיא ברצלונה ז'ואן לאפורטה ל-ESPN, מי שגרם למסי לעזוב את הקבוצה בה שיחק בכל הקריירה המקצוענית שלו, הודה כי הוא מעוניין לראות את מסי חוזר.

"מסי הוא הכל בברצלונה. הוא נגע כאן בשמיים, והגיע להישגים היסטוריים. הוא השחקן הכי גדול שהגיע למועדון מאז יוהאן קרויף", פתח לאפורטה ואמר.

לדבריו, הסיבה לעזיבת מסי הייתה חובות הענק מהם סבלה ברצלונה. "היינו חייבים להיפרד כי המועדון גדול יותר מכל שחקן, אבל אני חושב שאחריותנו היא לוודא שיהיה לזה סוף אחר. אני רוצה לקוות שהסיפור של מסי בברצלונה עוד לא הסתיים, ושנמצא עיתוי טוב לכתוב פרק סיום יפהפה", אמר הנשיא.

מסי אמנם עוד חתום לעונה בפ.ס.ז', אך אם זה תלוי בלאפורטה בקיץ הבא אוהדי הכדורגל בעולם ובברצלונה בפרט יוכלו להתרגש מחדש עם חזרתו של מסי למועדון בו גדל ואיתו הגיע לגדולות. "מבחינה מוסרית, כנשיא ברצלונה, אני מרגיש שיש לי חוב כלפי ליאו. עשיתי מה שהייתי צריך לעשות בקיץ שעבר, אבל כן, ברמה האישית אני בהחלט מרגיש שאני צריך להחזיר לו משהו", חתם.