אפילקצית היכרויות ייחודית
אפילקצית היכרויות ייחודית צילום: שאטרסטוק

השבוע נפתחה בסערה ההרשמה לכנס ט"ו באב השנתי של פרויקט 252, בכנס צפויים להשתתף מעל 2,000 מחפשי זוגיות, מכל גווני המגזר הדתי.

"הכנס מיועד לכל מבקשי הזוגיות, וכולם יוכלו לראות את כולם", מספר גבי דניאל, מנהל התוכן בפרויקט 252. "אבל לא תמיד אפשר לומר 'מצאת חן בעיני'. זו הסיבה שפיתחנו אפליקצייה ייעודית, בה כל אחד ואחת יוכלו למצוא את מי שמצאו חן בעיניהם, וליצור איתם קשר".

הכנס יתקיים ביום רביעי, י"ג באב (10.8), מעשר בבוקר ועד הלילה. יערכו בו מעל 40 סדנאות עם מיטב המנטורים והמרצים, ביניהם: הרב מנחם בורשטין, הרב חגי לונדין, משה שרון, ד"ר ציפי ריין, שירת מלאך, מיכל וולשטין, יהונתן ומרים קליין ועוד.

החידוש הגדול השנה, הוא אפליקציה ייעודית (למעוניינים) - דרכה ניתן להירשם ולמלא כרטיס היכרות, וכך ניתן לחפש ולמצוא את הנרשמים אליה מבין באי הכנס.

"פעמים רבות בחורה רואה מישהו", אומר דניאל "אבל מתביישת לפנות אליו. לכן פיתחנו כלי מדהים וייחודי כדי למנוע את הפספוס הזה, זו אפליקציה מדויקת ומבטיחה, שתפעל במשך כל הכנס".

"אנחנו עושים הכל כדי שאף אחד לא ישאר לבד", אומר צוריאל גביזון, "ההצלחה המטורפת בכנסים הקודמים מדברת בעד עצמה, זו חוויה מדהימה של פעם בשנה, שבאמת אסור להחמיץ", מסכם גביזון.

ההרשמה נפתחה, ועד לסוף השבוע ייהנו הזריזים ממחירי המכירה המוקדמת של הכרטיסים. להרשמה מהירה לחצו כאן>>